Ξάνθη: «Δεν είχα γάλα να το ταΐσω», είπε η 27χρονη που εγκατέλειψε το νεογέννητο βρέφος της

00:00 - 04/06/2023

Λύθηκε το μυστήριο στην περίεργη υπόθεση εγκατάλειψης βρέφους στην Ξάνθη.Λύθηκε το μυστήριο στην περίεργη υπόθεση εγκατάλειψης βρέφους στην Ξάνθη.Το χρονικό της υπόθεσης Ειδικότερα, ένας άνδρας εμφανίστηκε το μεσημέρι του Σαββάτου (03/06) σε νοσοκομείο της Ξάνθης, λέγοντας ότι βρήκε ένα βρέφος εγκαταλελειμμένο στον δρόμο. Όμως, οι αστυνομικοί που ασχολήθηκαν με την υπόθεση, κατάλαβαν άμεσα ότι κάτι άλλο συνέβαινε. Αφότου το μωρό εξετάστηκε και βρέθηκε καλά […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

«Δεν είχα γάλα να το ταΐσω» είπε η 27χρονη που εγκατέλειψε το νεογέννητο στην Ξάνθη!

Συναγερμός σήμανε στις Αρχές της Ξάνθης για ένα βρέφος μόλις λίγος ωρών, το οποίο η μητέρα θέλησε να εγκαταλείψει, χθες Παρασκευή, ωστόσο σήμερα Σάββατο, περίπου στις 12.30 το μεσημέρι, πέρασε το κατώφλι του τμήματος Αβδήρων, αποκαλύπτοντας την αλήθεια. Σύμφωνα με αστυνομικές πηγές, η 27χρονη μητέρα φέρεται να υποστήριξε πως δεν γνώριζε κανείς για την εγκυμοσύνη Το άρθρο «Δεν είχα γάλα να το ταΐσω» είπε η 27χρονη που εγκατέλειψε το νεογέννητο στην Ξάνθη! εμφανίστηκε πρώτα στο Paraskhnio.gr.

Διαβάστε το στο paraskhnio.gr

«Δεν είχα γάλα να ταΐσω το παιδί και πανικοβλήθηκα» λέει η 27χρονη από την Ξάνθη που εγκατέλειψε το νεογέννητο μωρό της

Η νεαρή που τελικά επέστρεψε για να το αναζητήσει ανέφερε πως για την εγκυμοσύνη δεν ήξερε κανείς

Διαβάστε το στο news.gr

«Δεν είχα γάλα να ταΐσω το παιδί και πανικοβλήθηκα» λέει η 27χρονη που εγκατέλειψε το νεογέννητο μωρό της

Ελεύθερη αφέθηκε η 27χρονη μητέρα από την Γενισέα Ξάνθης η οποία αρχικά εγκατέλειψε το νεογέννητο βρέφος της αλλά στη συνέχεια επέστρεψε ώστε να το αναζητήσει. Μητέρα και μωρό νοσηλεύονται σε πολύ καλή κατάσταση στο νοσοκομείο Ξάνθης. Σύμφωνα με πληροφορίες της ΕΡΤ, σήμερα Κυριακή (4/6) αναμένεται να διεξαχθεί η ψυχιατρική εξέταση της 27χρονης, την οποία παρήγγειλε […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Ελένη Μενεγάκη: «Είμαι το καλύτερο αφεντικό, αλλά είμαι και το δυσκολότερο»

Πρώτη παρουσία του Ντάνι Αλβες στα δικαστήρια για να τηρήσει τους όρους αποφυλάκισης

Αύριο στο υπουργικό Συμβούλιο ανακοινώνεται η νέα αύξηση στον κατώτατο μισθό

Το σαρδάμ της Δέσποινας Καμπούρη που… διέλυσε το πλατό του «Πάμε Δανάη»

Ο Θεόδωρος Παπαθεοδώρου αντιπρόεδρος στο κόμμα Δημοκράτες

Μαριάντα Πιερίδη: «Μου αρέσει που προκαλεί ενδιαφέρον η προσωπική μου ζωή»