Ηράκλειο: Στο ψυχιατρείο φρουρούμενος ο 36χρονος που μαχαίρωσε 14 φορές τη σύντροφό του

17:28 - 09/06/2023

Η ανακρίτρια, αποφάσισε την προσωρινή παραμονή στην ψυχιατρική κλινική του ΠΑΓΝΗ, σε ειδικό θάλαμο και φρουρούμενος, για τον 36χρονο που κατηγορείται για απόπειρα ανθρωποκτονίας σε βάρος της 36χρονης συντρόφου του, πριν από λίγες ημέρες στο Ηράκλειο. Ο 36χρονος απολογήθηκε στο θάλαμο του στο νοσοκομείου, ενώ η απολογία του σύμφωνα με τον συνήγορο του Γιώργο Κοκοσάλη, Το άρθρο Ηράκλειο: Στο ψυχιατρείο φρουρούμενος ο 36χρονος που μαχαίρωσε 14 φορές τη σύντροφό του εμφανίστηκε πρώτα στο Paraskhnio.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο paraskhnio.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ηράκλειο Κρήτης: «Τρεις μέρες ήμουν άυπνος – Ήμουν σε αμόκ» δηλώνει ο 36χρονος που μαχαίρωσε 14 φορές τη σύντροφό του (Βίντεο)

«Δεν τσακωθήκαμε με τη σύντροφό μου. Το τελευταίο διάστημα αντιμετώπιζα δυσκολίες με τη δουλειά μου», δηλώνει μεταξύ άλλων

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Ηράκλειο: Στο ψυχιατρείο φρουρούμενος ο 36χρονος που μαχαίρωσε την σύντροφό του

Ο 36χρονος απολογήθηκε στο θάλαμο του στο νοσοκομείου - «Παραληρηματική απολογία» κατά την οποία ο δράστης ανέφερε «πολιτικές σκοπιμότητες και σκάνδαλα»

Διαβάστε το στο Skai.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ paraskhnio.gr

Συνέντευξη Μητσοτάκη στο κεντρικό δελτίου του ΣΚΑΪ το βράδυ της Πέμπτης

Κικίλιας για ΑΙΓΙΣ: Μέσα σε 9 μήνες προκηρύξαμε διαγωνισμούς ύψους 1,5 δισ. ευρώ – Θα δώσουμε μάχη το καλοκαίρι

Ευρυδίκη Βαλαβάνη: Η ζωή της μετά το «Survivor» και ο νέος της σύντροφος

Ελεονώρα Μελέτη: Απαντά για τις χυδαίες επιθέσεις που δέχεται για την απόφασή της να κατέβει στις Ευρωεκλογές

Μητσοτάκης για το Πρόγραμμα “Αιγίς”: Η πρόληψη, η καταστολή και η αποκατάσταση, το τρίπτυχο για την προστασία της ανθρώπινης ζωής

Κεραμέως από Βρυξέλλες: Η Τεχνική Υποστήριξη της Κομισιόν, πολύτιμος αρωγός στα μεταρρυθμιστικά επιτεύγματα της χώρας μας