Aντύπας για Νότη Σφακιανάκη: Κανείς δεν ξέρει πού βρίσκεται

13:46 - 11/06/2023

Για την «εξαφάνιση» του Νότη Σφακιανάκη από τη δημοσιότητα μίλησε ο ΑντύπαςΈνα πέπλο μυστηρίο έχει απλωθεί γύρω από τον Νότη Σφακιανάκη ο οποίος εδώ και καιρό είναι εξαφανισμένος από τα φώτα της δημοσιότητας. Την εξαφάνιση του Νότη σχολίασε σε πρόσφατη συνέντευξή του ο Αντύπας.  Ο λαϊκός τραγουδιστής, αποκάλυψε ότι προσπάθησε να έρθει σε επικοινωνία με τον Νότη Σφακιανάκη, όπως είπε στην εφημερίδα «OnTime», αλλά δεν τα κατάφερε. Αρχικά, ο Αντύπας είπε: «Κάθε ηλικία μεγαλώνει με τους δικούς της τραγουδιστές. Εμένα ο γιος μου μεγάλωσε με τον Μιχάλη Χατζηγιάννη, τώρα όμως δεν τον ακούει. Τώρα μεγαλώνουν με τον Αργυρό, τον Οικονομόπουλο, αυτούς έχουν πρότυπα. Η εποχή δεν έχει μοντέρνους, δεν έχ

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αντύπας για Νότη Σφακιανάκη: «Δεν μπορεί να τον βρει κανένας, δεν ξέρω τι έχει πάθει»

Αντύπας: Ο δημοφιλής τραγουδιστής σε πρόσφατη συνέντευξη που παραχώρησε στην εφημερίδα «OnTime» αποκάλυψε ότι προσπάθησε να έρθει σε επικοινωνία με τον Νότη Σφακιανάκη, αλλά δεν τα κατάφερε. Αρχικά, ο Αντύπας είπε: «Κάθε ηλικία μεγαλώνει με τους δικούς της τραγουδιστές. Εμένα ο γιος μου μεγάλωσε με τον Μιχάλη Χατζηγιάννη, τώρα όμως δεν τον ακούει. Τώρα μεγαλώνουν […] Το άρθρο Αντύπας για Νότη Σφακιανάκη: «Δεν μπορεί να τον βρει κανένας, δεν ξέρω τι έχει πάθει» εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά