MasterChef – Σοκ για την Μαρία Μπέη με την εμφάνιση του Δημήτρη Μπέλλου: «Ακούρευτος, αξύριστος, ελπίζω να έκανε μπάνιο»

23:00 - 13/06/2023

Λίγο πριν τον μεγάλο τελικό του MasterChef 2023 ο εξώστης του τηλεοπτικού διαγωνισμού μαγειρικής γέμισε και πάλι κόσμο. Οι συμμετέχοντες […] The post MasterChef – Σοκ για την Μαρία Μπέη με την εμφάνιση του Δημήτρη Μπέλλου: «Ακούρευτος, αξύριστος, ελπίζω να έκανε μπάνιο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

MasterChef: «Πάγωσε» η Μπέη με την εμφάνιση του Μπέλλου – «Ελπίζω να έχει κάνει μπάνιο – Ακούρευτος, αξύριστος»

Μαρία Μπέη και Νίκος Τράκας διεκδικούν τον τίτλο και το μεγάλο έπαθλο του MasterChef 2023. Ο τελικός είναι απόψε Τετάρτη (14/6) και στο επεισόδιο της Τρίτης (13/6) στο πλευρό τους στο πλατό, έδωσαν το «παρών» οι συγγενείς τους, αλλά και οι παίκτες που πέρασαν φέτος από τον διαγωνισμό μαγειρικής. Επέστρεψαν και «δίκασαν» έχοντας δει τα σχόλια των συμπαικτών τους και το φαρμάκι που έσταζε ο ένας για τον άλλο – «Ο Άγγελος το ξεφτίλισε λίγο… δεν άφησε κανέναν ασχολίαστο» – με το Twitter να στάζει «δηλητήριο» στην επανεμφάνιση κάποιων – «Σιχαμότο, δεν μας έλειψες καθόλου». Προηγουμένως οι χρήστες επιδόθηκαν σε επικό τρολάρισμα για το νέο look του Κοντιζά – «Άμα λέ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

MasterChef 7 – Μαρία Μπέη για Μπέλλο: «Ακούρευτος, αξύριστος, ελπίζω να έκανε μπάνιο»

«Και μετά μου λες εμένα ότι μπορεί χωρίς εμένα», ανέφερε η Μαρία Μπέη (BINTEO)

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»