Καμμένος: Είμαι πεπεισμένος πως το ελικόπτερο μας στα Ίμια δέχθηκε τουρκικά πυρά

01:03 - 11/02/2020

Για την τραγική νύχτα των Ιμίων, μίλησε ο Πάνος Καμμένος στην εκπομπή Ενώπιος Ενωπίω και το δημοσιογράφο Νίκο Χατζηνικολάου και ανέφερε πως...

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Καμμένος: Είμαι πεπεισμένος ότι το ελληνικό ελικόπτερο δέχθηκε πυρά στα Ίμια

Πεπεισμένος ότι κατά τη διάρκεια της κρίσης των Ιμίων το ελληνικό ελικόπτερο δέχθηκε τουρκικά πυρά, εμφανίστηκε ο πρώην υπουργός Άμυνας, Πάνος Καμμένος. Μιλώντας στον ΑΝΤ1, ο Πάνος Καμμένος εξέφρασε την άποψη ότι το ελληνικό ελικόπτερο το οποίο απονηώθηκε από την φρεγάτα Ναυαρίνο, καταρρίφθηκε από τουρκικά πυρά, υποστηρίζοντας, παράλληλα, ότι η τότε πολιτική ηγεσία εξαφάνισε τα… Read more » The post Καμμένος: Είμαι πεπεισμένος ότι το ελληνικό ελικόπτερο δέχθηκε πυρά στα Ίμια appeared first on Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Πεπεισμένος ότι το ελικόπτερο στα Ίμια συνετρίβη από τουρκικά πυρά, δηλώνει ο Καμμένος

Πεπεισμένος ότι το βράδυ της κρίσης των Ιμίων το ελληνικό ελικόπτερο κατέπεσε έχοντας δεχθεί τουρκικά πυρά δηλώνει ο πρώην υπουργός Αμ

Διαβάστε το στο hellasjournal.com
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

ΟΠΑΠ Forward: Ψήφος εμπιστοσύνης στη γυναικεία επιχειρηματικότητα

Ρουά Ματ: Μία διαφορετική παρτίδα στο ιστορικό μπιλιαρδάδικο της πλατείας Αμερικής

Billie Isak: Αντίστροφη μέτρηση για τις παραστάσεις της στο Σφίγγα

Δωρεάν εκδηλώσεις στην Αθήνα το Σαββατοκύριακο για όλους

Πώς θα εισπράξετε γρήγορα την επιστροφή φόρου που περιμένετε

Ολυμπιακός – Τζολάκης: Ονειρευόμαστε το ευρωπαϊκό τρόπαιο, γιατί όχι;