Άννα Φόνσου για Νόνικα Γαληνέα: «Δεν είμαι ακόμα στα καλά μου»

12:00 - 23/06/2023

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε η Άννα Φόνσου στην κάμερα της εκπομπής Breakfast@Star και την Ξανθίππη Βουτσαλά. Μάλιστα, η […] The post Άννα Φόνσου για Νόνικα Γαληνέα: «Δεν είμαι ακόμα στα καλά μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άννα Φόνσου για Νόνικα Γαληνέα: «Δεν είμαι ακόμα στα καλά μου»

Συνέντευξη στην εκπομπή «Breakfast@Star» και την δημοσιογράφο, Ξανθίππη Βουτσαλά παραχώρησε η Άννα Φόνσου.  Η δημοφιλής ηθοποιός, To άρθρο Άννα Φόνσου για Νόνικα Γαληνέα: «Δεν είμαι ακόμα στα καλά μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Άννα Φόνσου για Νόνικα Γαληνέα: Ήταν 42 χρόνια φίλη μου – Δεν είμαι πολύ στα καλά μου ακόμη

Η Άννα Φόνσου μίλησε για την απώλεια της αγαπημένης φίλης της, Νόνικας Γαληνέα, και συγκίνησε. Η αγαπημένη ηθοποιός, σε συνέντευξή της στο Breakfast@Star, αναφέρθηκε αρχικά στον θάνατο του Γιάννη Φλωρινιώτη. “Αυτό το παιδί είχε τέτοιο πάθος γι’ αυτό που έκανε, να είναι καλά εκεί που πάει και τον ευχαριστούμε πάρα πολύ που θα δώσει ο […] The post Άννα Φόνσου για Νόνικα Γαληνέα: Ήταν 42 χρόνια φίλη μου – Δεν είμαι πολύ στα καλά μου ακόμη appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Φόνσου για Γαληνέα: "Δεν είμαι ακόμα στα καλά μου"

"Ήταν πολύ ξαφνική και ανέλπιστη η απώλεια"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Άννα Φόνσου για τον θάνατο της Νόνικας Γαληνέα: «Δεν είμαι πολύ στα καλά μου»

Η Άννα Φόνσου μίλησε για την απώλεια του Γιάννη Φλωρινιώτη αλλά και της καλής της φίλης, Νόνικας Γαληνέα. Η ηθοποιός σε συνέντευξή της στην εκπομπή Breakfast@Star είπε αρχικά: «Αυτό το παιδί είχε τέτοιο πάθος για αυτό που έκανε, να είναι καλά εκεί που πάει. Τον ευχαριστούμε πάρα πολύ που θα δώσει ο γιος του τα ρούχα του Φλωρινιώτη […] The post Άννα Φόνσου για τον θάνατο της Νόνικας Γαληνέα: «Δεν είμαι πολύ στα καλά μου» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»