Στεφανίδη: «Απογοητευμένη αλλά πιστεύω πως θα έρθει η ώρα μου, ξανά»

21:00 - 24/06/2023

Η Κατερίνα Στεφανίδη δεν έκανε την εμφάνιση που θα ήθελε και περιορίστηκε στην όγδοη θέση.

Διαβάστε Περισσότερα στο Gazzetta
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Στεφανίδη: «Είμαι απογοητευμένη αλλά πιστεύω ότι κάποια στιγμή θα έρθει και η ώρα μου… Ξανά» (vid)

Απογοητευμένη από την επίδοσή της εμφανίστηκε στις δηλώσεις της η Κατερίνα Στεφανίδη.

Διαβάστε το στο in.gr

Στεφανίδη: «Είμαι απογοητευμένη αλλά πιστεύω ότι κάποια στιγμή θα έρθει και η ώρα μου… ξανά»

Απογοητευμένη από την επίδοσή της εμφανίστηκε στις δηλώσεις της η Κατερίνα Στεφανίδη.

Διαβάστε το στο tanea.gr

Στεφανίδη: «Είμαι απογοητευμένη με το αποτέλεσμα – Θα έρθει ξανά η ώρα μου» (vid)

Δεν κατάφερε να βρεθεί στις πρώτες θέσεις του επί κοντώ στο Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ομάδων στη Σιλέσια η Κατερίνα Στεφανίδη, η οποία ολοκλήρωσε τις προσπάθειές της στην 8η θέση με καλύτερο άλμα στα 4,40μ. Στις δηλώσεις της στον ΣΕΓΑΣ, η 33χρονη Ελληνίδα αθλήτρια ανέφερε πως παρόλο που οι προπονήσεις της είναι αποτελεσματικές, στους αγώνες δυσκολεύεται να […] The post Στεφανίδη: «Είμαι απογοητευμένη με το αποτέλεσμα – Θα έρθει ξανά η ώρα μου» (vid) appeared first on Tromaktiko.gr.

Διαβάστε το στο tromaktiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Gazzetta

EuroLeague: Πρώτη φορά σε 19 χρόνια που έγιναν τρία... break στα Game 1

Κάνααν: «Ακόμα δεν έχει τελειώσει τίποτα, θα είναι μια μεγάλη σειρά»

Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός: Η πανηγυρική φωτογραφία Παναγιώτη και Γιώργου Αγγελόπουλου

Έρχεται από τον ορίζοντα

ΜακΚίσικ: «Είμαστε ομάδα με πολύ ταλέντο και το δείξαμε με τον καλύτερο τρόπο»

Φαλ: «Δεν είμαστε άνετοι με το 1-0, χρειαζόμαστε τρεις νίκες για το Final Four»