Μήνυμα Μενέλαου Μαλτέζου για το εκλογικό αποτέλεσμα

13:53 - 26/06/2023

Ένας ειλικρινής και όμορφος αγώνας ολοκληρώθηκε χθες χωρίς δυστυχώς να επιτύχουμε τα επιθυμητά αποτελέσματα σε πανελλαδικό και τοπικό επίπεδο. Ο ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ μείωσε σημαντικά την εκλογική του δύναμη με αποτέλεσμα να απωλέσουμε και την έδρα μας στον Έβρο. Αρχικά θα ήθελα να ευχαριστήσω ολόψυχα όλους τους συμπολίτες που στήριξαν το ψηφοδέλτιο του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ στο νόμο Έβρου αλλά και τους φίλους, συνεργάτες και την οικογένεια μου που ήταν δίπλα μου σε αυτή τη δύσκολη μάχη.Σε προσωπικό επίπεδο τα συναισθήματα που νιώθω ειναι ανάμεικτα. Την απογοήτευση της ήττας μέσα μου όμως, μετριάζει η αγάπη και η εκτίμηση που απλόχερα μου δώσατε όλους αυτους τους μήνες και σας ευχαριστώ απο τα βάθη της καρδιάς μου. Μην

Διαβάστε Περισσότερα στο alexpolisonline.com
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νέο «χτύπημα» Σακελλαρίδη με αιχμηρή κριτική στον ΣΥΡΙΖΑ για το εκλογικό αποτέλεσμα

«Ποιοτικά και ποσοτικά στοιχεία κάνουν την εικόνα πιο ζοφερή» αναφέρει , o Γαβριήλ Σακελλαρίδης στο σχόλιο του για τα αποτελέσματα του ΣΥΡΙΖΑ. Ο επικεφαλής του ινστιτούτου Eteron, Γαβριήλ Σακελλαρίδης, τονίζει:  «Υπάρχουν ποιοτικά και ποσοτικά στοιχεία που κάνουν την εικόνα πιο ζοφερή. Η διολίσθηση του ΣΥΡΙΖΑ συνεχίζεται κάτι που ήταν αναμενόμενο. Υπάρχει απογοήτευση των ψηφοφόρων, χάθηκε Το άρθρο Νέο «χτύπημα» Σακελλαρίδη με αιχμηρή κριτική στον ΣΥΡΙΖΑ για το εκλογικό αποτέλεσμα εμφανίστηκε πρώτα στο Paraskhnio.gr.

Διαβάστε το στο paraskhnio.gr

Μήνυμα Μενέλαου Μαλτέζου για το εκλογικό αποτέλεσμα

Ένας ειλικρινής και όμορφος αγώνας ολοκληρώθηκε χθες χωρίς δυστυχώς να επιτύχουμε τα επιθυμητά αποτελέσματα σε πανελλαδικό και τοπικό επίπεδο. Ο ΣΥΡΙΖΑ – ΠΣ μείωσε σημαντικά την εκλογική του δύναμη με αποτέλεσμα να απωλέσουμε και την έδρα μας στον Έβρο. Αρχικά θα ήθελα να ευχαριστήσω ολόψυχα όλους τους συμπολίτες που στήριξαν το ψηφοδέλτιο του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ στο […]

Διαβάστε το στο evros24.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ alexpolisonline.com

25 Απριλίου, Παγκόσμια Ημέρα κατά της Ελονοσίας. Η ελονοσία πριν 100 χρόνια στην περιοχή της Αλεξανδρούπολης

Αλεξανδρούπολη: Μουσικοθεατρική παράσταση με τον τενόρο Μιχάλη Ευριπίδη

Λαϊκή Συσπείρωση: Προσχηματική η αντίθεσή της ΠΕΔ ΑΜΘ στις αποφάσεις της ΚΕΔΕ και την κυβερνητική πολιτική για τη συνένωση των ΔΕΥΑ

19η Ανθοκομική Έκθεση και Έκθεση Βιβλίου στην Ορεστιάδα

Μαζική δηλητηρίαση προστατευόμενων ειδών: Ένα νέο περιβαλλοντικό έγκλημα στον Έβρο

Χιλιάδες επισκέπτες στο «North Aegean Boat Show 2024» στην παραλία Φαναρίου Ροδόπης