Κατερίνα Γκαγκάκη: Έβαλε το χέρι του μέσα στη μπλούζα μου, θα βγω και θα το πω δημόσια

10:00 - 28/06/2023

Σεξουαλική παρενόχληση από πολύ γνωστό πρόσωπο της δημοσιογραφίας, υπέστη η Κατερίνα Γκαγκάκη, όπως αποκάλυψε η ίδια. «Μου έχουν κάνει παρενόχληση σε χώρο εργασίας δύο φορές και τη μία πολύ χοντρά και μάλιστα σε πολυεθνική εταιρεία. Υπήρχε περίοδος που γυρνούσα στο σπίτι και έκανα εμετούς αλλά όχι από σεξουαλική, από κατάχρηση εξουσίας του ανθρώπου που θεωρούσα ότι υπερβαίνει τα όριά μου γενικά. Μου συνέβη δύο φορές να μου κλειδώσει την πόρτα επικεφαλής του γραφείου και να βάλει το χέρι του μέσα στη μπλούζα μου. Είναι από τις λίγες φορές στη ζωή μου που φοβήθηκα. Ο ίδιος άνθρωπος το είχε κάνει σε μία άλλη κοπέλα στον ίδιο χώρο. Αυτή η κοπέλα είχε ένα παιδάκι, ήταν μονογονεϊκή οικογένεια,

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γκαγκάκη: «Άτομο από το δημοσιογραφικό χώρο έβαλε το χέρι του μέσα από τη μπλούζα μου, φοβάται πότε θα πω δημόσια ποιος είναι» (vid)

Αποκαλύψεις έκανε η Κατερίνα Γκαγκάκη σχετικά με παρενοχλήσεις που έχει δεχθεί.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Κατερίνα Γκαγκάκη: «Επικεφαλής κλείδωσε το γραφείο του κι έβαλε το χέρι του μέσα από την μπλούζα μου»

Η Κατερίνα Γκαγκάκη μίλησε στο podcast της Μικαέλας Θεοφίλου για τη γυναικεία ενδυνάμωση κι αποκάλυψε ότι έχει υποστεί σεξουαλική παρενόχληση από πολύ γνωστό πρόσωπο της δημοσιογραφίας. «Μου έχουν κάνει παρενόχληση σε χώρο εργασίας δύο φορές και τη μία πολύ χοντρά και μάλιστα σε πολυεθνική εταιρεία. Υπήρχε περίοδος που γυρνούσα στο σπίτι και έκανα εμετούς αλλά […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα