Η αποκάλυψη του Ανδρέα Μικρούτσικου για την Φώφη Γεννηματά: Βγαίνει ο γιατρός και μου λέει «δεν είναι σε θέση να επικοινωνήσει»

12:00 - 29/06/2023

Μια από τις τελευταίες στιγμές της Φώφης Γεννηματά περιέγραψε ο Ανδρέας Μικρούτσικος στον αέρα της εκπομπής Super Κατερίνα.Μια από τις τελευταίες στιγμές της Φώφης Γεννηματά περιέγραψε ο Ανδρέας Μικρούτσικος στον αέρα της εκπομπής Super Κατερίνα.Όπως αποκάλυψε ο ίδιος, νοσηλευόταν εκείνο το διάστημα στον ίδιο όροφο του νοσοκομείου Ευαγγελισμός με την πρώην επικεφαλής του ΠΑΣΟΚ. «Ήταν πολύ ξεχωριστός άνθρωπος κι εγώ στεναχωριέμαι λιγάκι γιατί δικαιώθηκε μετά τον θάνατό της. Ήταν ένας άνθρωπος καθαρός, […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

«Βόμβα» Ανδρέα Μικρούτσικου για Φώφη Γεννηματά: «Βγαίνει ο γιατρός και μου λέει «δεν είναι σε θέση να επικοινωνήσει»»

«Ήταν φρουρούμενη απ’ έξω...»

Διαβάστε το στο to10.gr

Μικρούτσικος για Γεννηματά: "Βγαίνει ο γιατρός και μου λέει: δεν είναι σε θέση να επικοινωνήσει"

"Εκεί κατάλαβα ότι είχε αρχίσει μία σύντομη αντίστροφη μέτρηση"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»