Νίκος Παππάς: «Όταν ο Νότης Σφακιανάκης άνοιγε το στόμα του, συνήθως έλεγε μα…κίες, δεν μου λείπει»

15:00 - 29/06/2023

Συνέντευξη στο «Πρωινό» παραχώρησε ο Νίκος Παππάς, ο οποίος αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στον Γιάννη Αντετοκούνμπο αλλά και στην αποχή του Νότη Σφακιανάκη από τις πίστες και τη δισκογραφία. «Ξέρω τον Γιάννη Αντετοκούνμπο και όλη του την οικογένεια πάρα πολλά χρόνια. Όταν εγώ πρωτοήρθα στην Αθήνα, ζούσαμε στην ίδια γειτονιά και πηγαίναμε στο ίδιο σχολείο. Έχω […]

Διαβάστε Περισσότερα στο govastileto.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νίκος Παππάς: «Όταν ο Σφακιανάκης άνοιγε το στόμα του, συνήθως έλεγε μα…κίες

Καθ’ όλα αιχμηρός ο Νίκος Παππάς για τον λαϊκό ερμηνευτή στη νέα τηλεοπτική του συνέντευξη. Στο δεύτερο μέρος της συνέντευξης που παραχώρησε ο Νίκος Παππάς στην κάμερα του Πρωινού και την Φαίη Φώτου, το οποίο προβλήθηκε την Πέμπτη (29.06.2023), ο γνωστός μπασκετμπολίστας αναφέρθηκε στον Νότη Σφακιανάκη και τον Γιάννη Αντετοκούνμπο. Ειδικότερα, ο Νίκος Παππάς σημείωσε ... Περισσότερα To άρθρο Νίκος Παππάς: «Όταν ο Σφακιανάκης άνοιγε το στόμα του, συνήθως έλεγε μα…κίες δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Νίκος Παππάς για Νότη Σφακιανάκη: «Όταν άνοιγε το στόμα του, συνήθως έλεγε μα…κίες»

Σήμερα προβλήθηκε στο Πρωινό το δεύτερο μέρος της συνέντευξης που έδωσε ο Νίκος Παππάς στη Φαίη Φώτου. Ο γνωστός μπασκετμπολίστας […] The post Νίκος Παππάς για Νότη Σφακιανάκη: «Όταν άνοιγε το στόμα του, συνήθως έλεγε μα…κίες» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Νίκος Παππάς: «Όταν ο Νότης Σφακιανάκης άνοιγε το στόμα του, συνήθως έλεγε μα…κίες»

Ο Σφακιανάκης είναι ένας άνθρωπος ακραίων αντιλήψεων και τοποθετήσεων, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι όσοι ακούνε τα τραγούδια του, συμφωνούν με αυτά που έχει κάνει εκτός του επαγγέλματός του.Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο στο Eretikos.gr

Διαβάστε το στο eretikos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ govastileto.gr

Πανσέληνος στον Σκορπιό στις 24 Απριλίου 2024 – Προβλέψεις για όλα τα ζώδια

Μαριάντα Πιερίδη – Πάνος Ιωάννου: Διασκέδασαν στο Nox – Τα τρυφερά τετ α τετ

4 τύποι μαμάδων προς αποφυγή

Ο κανόνας 3-3-3 που μπορεί να διώξει μακριά το άγχος

Ασημένια Βουλιώτη: Ποια είναι η ευαίσθητη «Δεσποινιώ» από τις Ψυχοκόρες;

Συμβουλές για να κρατάς την αρτηριακή σου πίεση σε χαμηλά επίπεδα