Γέννησε η Ναόμι Κάμπελ – «Ποτέ δεν είναι αργά να γίνεις μητέρα»

23:00 - 29/06/2023

Τρισευτυχισμένη είναι η Ναόμι Κάμπελ η οποία έγινε ξανά μητέρα. Το μοντέλο γέννησε στα 53 της χρόνια και δηλώνει πως «ποτέ δεν είναι αργά να γίνεις μητέρα». Κοινοποιώντας μια φωτογραφία του νεογέννητου στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, η Ναόμι Κάμπελ, φαινόταν να κρατάει το αγοράκι στην αγκαλιά της, ενώ η κόρη της, δύο ετών, του κρατούσε το χέρι. Η ίδια έγραψε στη λεζάντα που συνόδευε την πρώτη φωτογραφία του μωρού: «Μικρέ μου αγαπημένε, να ξέρεις ότι σε αγαπάμε αφάνταστα από τη στιγμή που μας τίμησες με την παρουσία σου. Ένα αληθινό δώρο από τον Θεό, ευλογημένο! Καλώς ήρθες μωρό μου. Ποτέ δεν είναι πολύ αργά για να γίνεις μητέρα».

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ναόμι Κάμπελ: «Ποτέ δεν είναι αργά για να γίνεις μητέρα»

Tην απόλυτη ευτυχία βιώνει το κορυφαίο μοντέλο Ναόμι Κάμπελ (Naomi Campbell) αφού πριν από λίγες ημέρες υποδέχτηκε το δεύτερο παιδί της. Το χαρμόσυνο γεγονός αποκάλυψε η ίδια με μία ανάρτηση στο προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram μαζί μ΄ ένα στιγμιότυπo [...]

Διαβάστε το στο matrix24.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα