Λάμπης Λιβιεράτος για Άννα Βίσση: «Ήταν θυελλώδης η σχέση μας, είχα θέματα και με τον Νίκο Καρβέλα»

14:00 - 30/06/2023

Καλεσμένος στο πλατό της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα» ήταν σήμερα ο Λάμπης Λιβιεράτος. Ο γνωστός τραγουδιστής μίλησε, μεταξύ άλλων, και […] The post Λάμπης Λιβιεράτος για Άννα Βίσση: «Ήταν θυελλώδης η σχέση μας, είχα θέματα και με τον Νίκο Καρβέλα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λάμπης Λιβιεράτος για Άννα Βίσση: Ήταν θυελλώδης η σχέση μας, είχα θέματα και με τον Νίκο Καρβέλα

Στο πλατό της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα» με παρουσιάστρια τη Μπέττυ Μαγγίρα ήταν καλεσμένος την Παρασκευή (30/6) ο Λάμπης Λιβιεράτος. Ο γνωστός τραγουδιστής μίλησε, μεταξύ άλλων, και για τη σχέση του στο παρελθόν με την Άννα Βίσση, με τον ίδιο τότε να μεταπηδάει από την ηθοποιία στο τραγούδι κάνοντας τα πρώτα του βήματα και αποκάλυψε άγνωστες λεπτομέρειες για εκείνη την περίοδο σε σχέση με τον Νίκο Καρβέλα. «Έπαιζα μουσική από την εφηβεία μου, πήγαινα σχολείο ακόμα. Μετά σπούδασα στη δραματική σχολή κι έγινα ηθοποιός. Καθημερινά αναρωτιέμαι αν μου ταιριάζει ο χώρος της μουσικής. Όσο μεγαλώνω, θέλω να αράζω», δήλωσε εισαγωγικά ο Λάμπης Λιβιεράτος. Αναφερόμενος στη σχέση του με την

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Λάμπης Λιβιεράτος: “Ήταν θυελλώδης η σχέση μου με την Άννα Βίσση” – Τι είπε για τον Νίκο Καρβέλα

Ο Λάμπης Λιβιεράτος ήταν καλεσμένος σήμερα στην εκπομπή “Ποιος είναι πρωινιάτικα”. Ο γνωστός τραγουδιστής αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στη σχέση που είχε στο παρελθόν με την Άννα Βίσση. ¨Έπαιζα μουσική από την εφηβεία μου, πήγαινα σχολείο ακόμα. Μετά σπούδασα στη δραματική σχολή κι έγινα ηθοποιός. Καθημερινά αναρωτιέμαι αν μου ταιριάζει ο χώρος της μουσικής. Όσο μεγαλώνω, […] The post Λάμπης Λιβιεράτος: “Ήταν θυελλώδης η σχέση μου με την Άννα Βίσση” – Τι είπε για τον Νίκο Καρβέλα appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»