Κωνσταντίνος Μαρκουλάκης: «O Χριστόφορος Παπακαλιάτης μου είχε προτείνει να συμμετέχω στο Maestro»

14:58 - 02/07/2023

Ο Κωνσταντίνος Μαρκουλάκης μίλησε για τον λόγο που αρνήθηκε να παίξει στο Maestro, αλλά και για κίνητρο να παρουσιάσει του «Προδότες». Ο ηθοποιός μάλιστα αποκάλυψε μιλώντας στο «Χαμογέλα και Πάλι!» πως γράφει καθημερινά ημερολόγιο εδώ και 30 χρόνια. «Το ημερολόγιο περιλαμβάνει σκέψεις και γεγονότα. Παρατήρησα μέσα από τα ημερολόγιά μου, ότι παλιά στη δουλειά ήμουν νευρικός και […] The post Κωνσταντίνος Μαρκουλάκης: «O Χριστόφορος Παπακαλιάτης μου είχε προτείνει να συμμετέχω στο Maestro» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Kωνσταντίνος Μαρκουλάκης: Αποκάλυψε γιατί αρνήθηκε να παίξει στο “Maestro”

O Kωνσταντίνος Μαρκουλάκης παραχώρησε συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής “Χαμογέλα και Πάλι”. Ο γνωστός ηθοποιός μίλησε μεταξύ άλλων για τη στοχοποίηση που βίωσε την περίοδο #metoo, τους “Προδότες” του ΑΝΤ1, την εμπειρία του από την παρουσίαση του Survivor το 2006 και αποκάλυψε γιατί αρνήθηκε να παίξει στο “Maestro” του Χριστόφορου Παπακαλιάτη. “Κρατάω ημερολόγιο εδώ και […] The post Kωνσταντίνος Μαρκουλάκης: Αποκάλυψε γιατί αρνήθηκε να παίξει στο “Maestro” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»