Αντώνης Ρέμος – Mente Fuerte: Κυκλοφόρησε το video clip για το τραγούδι τους, «Πόσο Θέλω»

00:09 - 06/07/2023

Ο Αντώνης Ρέμος και ο Mente Fuerte πρωταγωνιστούν σε μία συνεργασία κορυφής και παρουσιάζουν το τραγούδι To άρθρο Αντώνης Ρέμος – Mente Fuerte: Κυκλοφόρησε το video clip για το τραγούδι τους, «Πόσο Θέλω» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αντώνης Ρέμος - Mente Fuerte: Το εντυπωσιακό video clip για τη συνεργασία τους "Πόσο Θέλω"

Ο Αντώνης Ρέμος και ο Mente Fuerte πρωταγωνιστούν σε μία συνεργασία κορυφής και παρουσιάζουν το τραγούδι «Πόσο Θέλω», που κυκλοφορεί από την Panik Records, μέσα από ένα ιδιαίτερης αισθητικής music video.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο gossip-tv.gr

Αντώνης Ρέμος – Mente Fuerte: Κυκλοφόρησε το video clip του τραγουδιού τους με τίτλο «Πόσο σε θέλω»

Ο Αντώνης Ρέμος και ο Mente Fuerte πρωταγωνιστούν σε μία συνεργασία κορυφής και παρουσιάζουν το τραγούδι «Πόσο Θέλω», που κυκλοφορεί από την Panik Records, μέσα από ένα ιδιαίτερης αισθητικής music video. Στο music video του «Πόσο Θέλω», που γυρίστηκε στο Δημοτικό Θέατρο Πειραιά, οι δύο καλλιτέχνες μας μεταφέρουν μέσα από urban style εικόνες το μήνυμα […] The post Αντώνης Ρέμος – Mente Fuerte: Κυκλοφόρησε το video clip του τραγουδιού τους με τίτλο «Πόσο σε θέλω» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»