Μίλτος Τεντόγλου: «Παίρνω την αγάπη του κόσμου, αλλά δεν είναι στόχος μου να είμαι πολύ διάσημος, και να με ξέρουν όλοι. Δεν μου αρέσει αυτό γενικά αλλά οκ».

23:00 - 09/07/2023

Ο πρωταθλητής από τα Γρεβενά δεν δίνει καθόλου συχνά συνεντεύξεις, δεν είναι ιδιαίτερα δραστήριος στα social media και του αρέσει να «μιλάει» στους αγώνες μέσα από τα άλματά του. Ο πρωταθλητής από τα Γρεβενά δεν δίνει καθόλου συχνά συνεντεύξεις, δεν είναι ιδιαίτερα δραστήριος στα social media και του αρέσει να «μιλάει» στους αγώνες μέσα από τα άλματά του. Στο Βόλο κέρδισε την Κυριακή το πανελλήνιο πρωτάθλημα και με άλμα στα 8,38μ εξασφάλισε την πρόκριση στους Ολυμπιακούς Αγώνες του 2024 στο Παρίσι. Μετά από το […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»