ΜέΡΑ25: Χαμός με τη Σοφία Σακοράφα – Αποχώρησε νύχτα λίγο πριν την διαγράψουν

09:00 - 10/07/2023

Πιο συγκεκριμένα, η Σοφία Σακοράφα ανακοίνωσε στις 2:29 τα ξημερώματα της Δευτέρας, μέσω Twitter, την απόφασή της να φύγει από […] The post ΜέΡΑ25: Χαμός με τη Σοφία Σακοράφα – Αποχώρησε νύχτα λίγο πριν την διαγράψουν appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

ΜέΡΑ25: Αποχωρεί η Σοφία Σακοράφα – «Ο καθείς με το μπόι του και τη σκιά του»

Η Σοφία Σακοράφα, με ανάρτησή της αναφέρει πως «απαξιώ για κάθε απάντηση ή σχολιασμό, σας απαλλάσσω από τη διαδικασία και αποχωρώ εγώ από το ΜέΡΑ 25».

Διαβάστε το στο tovima

ΜέΡΑ25: Η Σοφία Σακοράφα αποχώρησε νύχτα λίγο πριν την διαγράψουν

Την απόφασή της να αποχωρήσει από το ΜέΡΑ25 ανακοίνωσε μέσα στην νύχτα η πρώην βουλευτής Σοφία Σακοράφα με μία ανάρτηση στο Twitter. Είχε προηγηθεί πρόταση του Γιάνη Βαρουφάκη να διαγραφεί. Συγκεκριμένα, η Σοφία Σακοράφα ανακοίνωσε στις 2:29 τα ξημερώματα της Δευτέρας, μέσω Twitter, την απόφασή της να φύγει από το ΜέΡΑ25 αφήνοντας αιχμές κατά του […] The post ΜέΡΑ25: Η Σοφία Σακοράφα αποχώρησε νύχτα λίγο πριν την διαγράψουν appeared first on Lamianow.gr | Ειδήσεις από τη Λαμία.

Διαβάστε το στο lamianow.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»