Μαριλίτα Λαμπροπούλου: «Δεν έχω αγωνία αν η τρίτη σεζόν του Σασμού θα έχει την ίδια επιτυχία»

15:00 - 16/07/2023

Συνέντευξη στην εκπομπή «Δύο στη 1» και την Έρη Βαρδάκη έδωσε η Μαριλίτα Λαμπροπούλου. Η ηθοποιός μίλησε για την τηλεόραση, […] The post Μαριλίτα Λαμπροπούλου: «Δεν έχω αγωνία αν η τρίτη σεζόν του Σασμού θα έχει την ίδια επιτυχία» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαριλίτα Λαμπροπούλου: «Δεν έχω αγωνία αν η τρίτη σεζόν του Σασμού θα έχει την ίδια επιτυχία»

Συνέντευξη στην εκπομπή «Δύο στη 1» και την Έρη Βαρδάκη έδωσε η Μαριλίτα Λαμπροπούλου. Η ηθοποιός μίλησε για την τηλεόραση, τον Σασμό, αλλά και το ρόλο της Βασιλικής. «Με τον σύζυγό μου έχουμε μια κοινή γλώσσα και μια φοβερή επικοινωνία θεατρικά. Αρχικά θεωρούσα ότι το θέατρο θα ήταν απλώς ένα χόμπι στη ζωή μου. Αγαπώ την τηλεόραση, ιδίως αν γίνεται με τον τρόπο που γίνεται στον Σασμό. Η τηλεόραση είναι ένα λαϊκό μέσο που μπορεί να φτάσει στις ψυχές των ανθρώπων. Είναι πολύ λίγοι εκείνοι που θα έρθουν στο θέατρο επειδή σε είδαν στην τηλεόραση. Οι δουλειές που με απασχολούν στο θέατρο είναι διαφορετικού είδους από τις τηλεοπτικές», είπε αρχικά η Μαριλίτα Λαμπροπούλου. Η Μαριλίτα Λαμπροπούλ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μαριλίτα Λαμπροπούλου: «Δεν έχω αγωνία για την 3η σεζόν του Σασμού, δεν είμαι άνθρωπος που ξυπνάει και βλέπει τα νούμερα»

Συνέντευξη στην εκπομπή «Δύο στη 1» και την δημοσιογράφο, Έρη Βαρδάκη παραχώρησε η Μαριλίτα Λαμπροπούλου. Η To άρθρο Μαριλίτα Λαμπροπούλου: «Δεν έχω αγωνία για την 3η σεζόν του Σασμού, δεν είμαι άνθρωπος που ξυπνάει και βλέπει τα νούμερα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Μαριλίτα Λαμπροπούλου: Μιλάει για τον τρίτο κύκλο του «Σασμού» – «Δεν έχω αγωνία αν θα έχει την ίδια επιτυχία»

Η Μαριλίτα Λαμπροπούλου μίλησε για τον «Σασμό», τη μητρότητα και την τέχνη.

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»