Κλέλια Ρένεση: Το ατύχημα στην Γαύδο και η καταγγελία για το ιατρείο – «Ο γιατρός δεν έχει κλειδί να μπει»

15:09 - 06/08/2023

Στην αγαπημένη της Γαύδο απολαμβάνει τις διακοπές της και το φετινό καλοκαίρι η Κλέλια Ρένεση. Μάλιστα, To άρθρο Κλέλια Ρένεση: Το ατύχημα στην Γαύδο και η καταγγελία για το ιατρείο – «Ο γιατρός δεν έχει κλειδί να μπει» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κλέλια Ρένεση: Το ατύχημα στη Γαύδο και η δημόσια καταγγελία – «Δεν υπάρχουν ούτε τα βασικά φάρμακα εδώ»

Στο αγαπημένο της νησί, τη Γαύδο, απολαμβάνει τις καλοκαιρινές διακοπές της η Κλέλια Ρένεση. Μάλιστα, όπως αποκάλυψε η γνωστή ηθοποιός, είχε […] The post Κλέλια Ρένεση: Το ατύχημα στη Γαύδο και η δημόσια καταγγελία – «Δεν υπάρχουν ούτε τα βασικά φάρμακα εδώ» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Κλέλια Ρένεση: Το ατύχημα στη Γαύδο από καυτό λάδι και η καταγγελία

Αγαπημένος καλοκαιρινός προορισμός για την Κλέλια Ρένεση αποτελεί το ιδιαίτερο νησί της Γαύδου. Οι φετινές διακοπές της ωστόσο, αμαυρώθηκαν από ένα δυσάρεστο γεγονός καθώς όπως αποκάλυψε μέσω srory στο istagram, είχε ένα ατύχημα στο πόδι με μαγειρικό λάδι. Για το λόγο αυτό, επισκέφτηκε το ιατρείο του νησιού προκειμένου να της παρασχεθούν οι πρώτες βοήθειες, ωστόσο […] The post Κλέλια Ρένεση: Το ατύχημα στη Γαύδο από καυτό λάδι και η καταγγελία appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»