Μπέσσυ Αργυράκη: Ανακοίνωσε τη συμμετοχή της στις εκλογές στο πλευρό του Νίκου Χαρδαλιά

19:00 - 10/08/2023

Την κάθοδό της στις επερχόμενες αυτοδιοικητικές εκλογές, που θα πραγματοποιηθούν τον Οκτώβριο, ανακοίνωσε και επίσημα η Μπέσσυ Αργυράκη. Η δημοφιλής […] The post Μπέσσυ Αργυράκη: Ανακοίνωσε τη συμμετοχή της στις εκλογές στο πλευρό του Νίκου Χαρδαλιά appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μπέσσυ Αργυράκη: Στις αυτοδιοικητικές εκλογές στο πλευρό του Νίκου Χαρδαλιά

Στις επερχόμενες αυτοδιοικητικές εκλογές κατεβαίνει η Μπέσσυ Αργυράκη στο πλευρό του Νίκου Χαρδαλιά με την παράταξη «Αττική Μπροστά». Η τραγουδίστρια, που κατοικεί μόνιμα στη Γλυφάδα και ασχολείται χρόνια με την τοπική αυτοδιοίκηση, συντάσσεται στο πλευρό του Νίκου Χαρδαλιά ως υποψήφια περιφερειακή σύμβουλος στον Νότιο Τομέα της Αττικής. «Η εμπιστοσύνη σας, η δύναμή μου», γράφει η Μπέσσυ Αργυράκη σε δημοσίευση μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, όπου ανάρτησε φωτογραφία της δίπλα στον υποψήφιο Περιφερειάρχη Αττικής.

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»