Έβελυν Καζαντζόγλου: «Στην καθημερινότητά μου δεν έχω καμία σχέση με όσα βλέπετε στα social media»

23:09 - 10/08/2023

Η Έβελυν Καζαντζόγλου άνοιξε την καρδιά της στο περιοδικό InStyle. Η γνωστή Influencer στη συνέντευξη που To άρθρο Έβελυν Καζαντζόγλου: «Στην καθημερινότητά μου δεν έχω καμία σχέση με όσα βλέπετε στα social media» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έβελυν Καζαντζόγλου: «Στην καθημερινότητά μου δεν έχω καμία σχέση με όσα βλέπετε στα social media»

Η Έβελυν Καζαντζόγλου έδωσε συνέντευξη στο περιοδικό InStyle και μίλησε για τα επαγγελματικά της βήματα στον χώρο του ψηφιακού περιεχομένου, το ενδεχόμενο μεταπήδησης στην τηλεόραση αλλά και την αυτοπεποίθηση. «Είμαι ξεκάθαρα content creator. Ζω και αναπνέω στην ιδέα του να μου έρθει ένα project, ώστε να δημιουργήσω κάτι ξεχωριστό, κάτι ευχάριστο στο μάτι. Και να […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»