Ξέσπασε η Ήβη Αδάμου: «Δεν είναι μια πινέζα στα σύνορα, είναι ο Έβρος μας και καίγεται»

16:09 - 23/08/2023

Στις φλόγες έχει παραδοθεί τις τελευταίες ημέρες η Αλεξανδρούπολη καθώς και όλη η Περιφερειακή ενότητα του To άρθρο Ξέσπασε η Ήβη Αδάμου: «Δεν είναι μια πινέζα στα σύνορα, είναι ο Έβρος μας και καίγεται» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ήβη Αδάμου για φωτιές: «Δεν είναι μια πινέζα στα σύνορα, είναι ο Έβρος μας και καίγεται»

Στις φλόγες έχει παραδοθεί τις τελευταίες ημέρες η Αλεξανδρούπολη, καθώς και όλη η Περιφερειακή ενότητα του Έβρου. Η φωτιά έχει κάψει τα πάντα στο πέρασμά της με τους πυροσβέστες, τους εθελοντές, τα σώματα ασφαλείας, αλλά και όλους τους κατοίκους της περιοχής να καταβάλλουν υπεράνθρωπες προσπάθειες για την κατάσβεσή της. Η Ήβη Αδάμου που τα τελευταία […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ήβη Αδάμου: «Δεν είναι μια πινέζα στα σύνορα, είναι ο Έβρος που καίγεται»

Οι φωτιές στη χώρα συνεχίζουν να είναι ανεξέλεγκτες με τις πυροσβεστικές δυνάμεις να κάνουν ο,τι μπορούν για να προστατέψουν τις κατοικίες και τους ανθρώπους που κινδυνεύουν. Η Ήβη Αδάμου τα τελευταία χρόνια ζει με την οικογένειά της στην Αλεξανδρούπολη όπου μέχρι και σήμερα υπάρχουν πυρκαγιές. Η ίδια, θέλοντας να δείξει την οργή αλλά και την […] The post Ήβη Αδάμου: «Δεν είναι μια πινέζα στα σύνορα, είναι ο Έβρος που καίγεται» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»