Γαρυφαλλιά Καληφώνη: Μας έδειξε το απίστευτο δώρο που της έκανε ο Χρήστος Μάστορας για τα γενέθλιά της

23:09 - 23/08/2023

Ξεχωριστή είναι η σημερινή ημέρα για την Γαρυφαλλιά Καληφώνη, καθώς έχει τα γενέθλιά της. Από το To άρθρο Γαρυφαλλιά Καληφώνη: Μας έδειξε το απίστευτο δώρο που της έκανε ο Χρήστος Μάστορας για τα γενέθλιά της δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γαρυφαλλιά Καληφώνη: Το απίστευτο δώρο που της έκανε ο Χρήστος Μάστορας για τα γενέθλιά της

Τα γενέθλιά της είχε την Τετάρτη η Γαρυφαλλιά Καληφώνη, η οποία έγινε 27 ετών και δέχτηκε αμέτρητες ευχές, τόσο από διαδικτυακούς της φίλους όσο και από αγαπημένα της πρόσωπα. Φυσικά η Γαρυφαλλιά Καληφώνη δεν θα μπορούσε να περάσει αυτή την ιδιαίτερη ημέρα, μακριά από τους φίλους της αλλά και τον σύντροφό της Χρήστο Μάστορα. Μάλιστα, […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Γαρυφαλιά Καληφώνη: Το δώρο του Χρήστου Μάστορα για τα γενέθλιά της

Τα 27 της χρόνια γιορτάζει η Γαρυφαλλιά Καληφώνη. Η ξανθιά καλλονή που γνωρίσαμε μέσα από τη συμμετοχή της στο GNTM πέρασε τη βραδιά παρέα με τον σύντροφό της, Χρήστο Μάστορα και φίλους διασκεδάζοντας σε ένα πάρτι με θέμα τη Barbie. Επόμενο ήταν, ο Χρήστος Μάστορας να εκμεταλλευτεί το θέμα και να δωρίσει στην αγαπημένη του […] The post Γαρυφαλιά Καληφώνη: Το δώρο του Χρήστου Μάστορα για τα γενέθλιά της appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»