Οι Πανθέοι: Ο Αιμίλιος Χειλάκης μιλά για τον ρόλο του στη νέα σειρά του ΣΚΑΪ

17:09 - 24/08/2023

Οι Πανθέοι είναι η νέα δραματική σειρά που θα δούμε από τη συχνότητα του ΣΚΑΪ τη To άρθρο Οι Πανθέοι: Ο Αιμίλιος Χειλάκης μιλά για τον ρόλο του στη νέα σειρά του ΣΚΑΪ δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Οι Πανθέοι – Ανδρέας Πανθέος: Μάθε τα πάντα για τον ρόλο του Αιμίλιου Χειλάκη

Ο Αιμίλιος Χειλάκης φέτος θα πρωταγωνιστεί στη σειρά του ΣΚΑΪ “Οι Πανθέοι” κια θα υποδύθεί τον Ανδρέα Πανθέο. «Αφοσιωμένος ολόψυχα στη Μάρμω». Ο γιατρός που πηγαίνει κόντρα στην οικογένειά του και παντρεύεται μια γυναίκα πολύ νεότερή του, τη Μάρμω. Ένας από τους γιους του πατριάρχη της οικογένειας, του Βλάση Πανθέου. Διακεκριμένος γιατρός και διευθυντής κλινικής. Σοβαρός, έξυπνος, […] Διαβάστε τη συνέχεια εδώ Οι Πανθέοι – Ανδρέας Πανθέος: Μάθε τα πάντα για τον ρόλο του Αιμίλιου Χειλάκη

Διαβάστε το στο happytv.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»