Μακεδόνας: «Όταν μου είπαν να αλλάξω το επίθετό μου φρίκαρα» – Ποιος ήταν εκείνος που το εμπνεύστηκε

13:00 - 03/09/2023

Στο πως προέκυψε το καλλιτεχνικό του επίθετο Μακεδόνας και ποιος ήταν εκείνος που το εμπνεύστηκε, αναφέρθηκε ο Κώστας Μακεδόνας, στην εκπομπή Δύο στις 10 με την Ζωή Κρονάκη και τον Δημήτρη Γιαγτζόγλου.Στο πως προέκυψε το καλλιτεχνικό του επίθετο Μακεδόνας και ποιος ήταν εκείνος που το εμπνεύστηκε, αναφέρθηκε ο Κώστας Μακεδόνας, στην εκπομπή Δύο στις 10 με την Ζωή Κρονάκη και τον Δημήτρη Γιαγτζόγλου.«Ξεκίνησε ότι πρέπει να αλλάξουμε το επίθετο και εγώ φρίκαρα. Λέω ότι δεν γίνεται αυτό, θα στενοχωρήσω τους γονείς μου και δεν θέλω. Τι […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κώστας Μακεδόνας: «Φρίκαρα όταν μου είπαν πως πρέπει να αλλάξω το επίθετό μου» (Βίντεο)

«Έλεγαν ότι το Πάκας είναι μεν ωραίο, εύκολο αλλά δεν είναι καλλιτεχνικό» δήλωσε.

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»