Αποκαλύψεις Ντεσπόντοφ για τη μεταγραφή του στον ΠΑΟΚ - Τι είπε για Ολυμπιακό

13:47 - 06/09/2023

Αποκαλύψεις Ντεσπόντοφ για τη μεταγραφή του στον ΠΑΟΚ - Τι είπε για Ολυμπιακό 06/09/2023 Ο Κίριλ Ντεσπόντοφ αποκάλυψε το στόρι της μεταγραφής του στον ΠΑΟΚ, σχολίασε το ενδιαφέρον ομάδων όπως ο Ολυμπιακός κι η Φενέρμπαχτσε, ενώ μίλησε ανοιχτά και για τις επαφές που είχε με την Κράσνονταρ. Αναλυτικά όσα είπε σε ΜΜΕ της Βουλγαρίας: Για το γεγονός ότι για τον ίδιο ενδιαφέρθηκαν Ολυμπιακός, Φενέρμπαχτσε και το πώς επέλεξε τελικά τον ΠΑΟΚ: «Ήταν πολύ δύσκολες οι τελευταίες ημέρες. Ήμουν στο τηλέφωνο όλη μέρα και μιλούσα συνεχώς με διαφορετικούς ανθρώπους. Είμαι πολύ χαρούμενος που μίλησα με αυτές τις ομάδες, αλλά στην πραγματικότητα ήταν εύκολο να επιλέξω τον

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αποκαλύψεις Ντεσπόντοφ για τη μεταγραφή του στον ΠΑΟΚ!

Η μεταγραφή του Κίριλ Ντεσπόντοφ στον ΠΑΟΚ συνεχίζει να βρίσκεται στην κορυφή της επικαιρότητας στη Βουλγαρία, με τον 26χρονο εξτρεμ να παραχωρεί συνέντευξη για τις… τρελές ημέρες πριν τη μετακίνηση του, αλλά και την απόφαση να επιλέξει τους «ασπρόμαυρους» ως το επόμενο του βήμα.   Αναλυτικά, η συνέντευξη που παραχώρησε σε ΜΜΕ της Βουλγαρίας: Για […] The post Αποκαλύψεις Ντεσπόντοφ για τη μεταγραφή του στον ΠΑΟΚ! first appeared on ThesSports.

Διαβάστε το στο thessports.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Φαλ: «Δεν τα παρατήσαμε και είμαι περήφανος»

Η πανηγυρική φωτογραφία των αδελφών Αγγελόπουλων στη Βαρκελώνη

Αλμέιδα: «Σε μία ώρα θα αρχίσω να δουλεύω για το επόμενο ματς »

Σπουδαίο «διπλό» και πρώτο βήμα για το Βερολίνο για τον Ολυμπιακό!

Πρόβλημα με Πετρούσεφ στον Ολυμπιακό

Κάνααν: «Πρέπει να είμαστε έτοιμοι για το επόμενο βήμα»