Κάτια Δανδουλάκη: «Απέσυρα το ενδιαφέρον μου προς αυτόν χωρίς ζήλιες, χωρίς δράματα»

19:00 - 07/09/2023

Μέσα από τη σειρά «Πανθέοι» επιστρέφει τηλεοπτικά η Κάτια Δανδουλάκη και με αυτή την αφορμή παραχώρησε συνέντευξη στο περιοδικό Τηλέραμα και […] The post Κάτια Δανδουλάκη: «Απέσυρα το ενδιαφέρον μου προς αυτόν χωρίς ζήλιες, χωρίς δράματα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κάτια Δανδουλάκη: «Απέσυρα το ενδιαφέρον μου ως προς αυτόν χωρίς ζήλιες»

Η Κάτια Δανδουλάκη επιστρέφει τηλεοπτικά αυτή τη σεζόν μέσα από τη σειρά «Πανθέοι» και με αυτή την αφορμή μίλησε στο περιοδικό «Τηλέραμα» και τη δημοσιογράφο Αθηνά Ζαχαράκη. Μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στο θέμα ζήλιας στις προσωπικές της σχέσεις λέγοντας πως ποτέ της δεν γνώρισε αυτό το συναίσθημα. Έχετε πάντα μια τρυφερότητα προς τους νέους ανθρώπους; Ίσως γιατί δεν […] The post Κάτια Δανδουλάκη: «Απέσυρα το ενδιαφέρον μου ως προς αυτόν χωρίς ζήλιες» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»