Νίκος Βέρτης: «Στις δηλώσεις μου υποβίβασα τη γυναίκα, επειδή είπα ότι θέλω να μαγειρεύει;»

08:58 - 14/09/2023

Ο Νίκος Βέρτης μίλησε στη ραδιοφωνική εκπομπή του Κώστα Ριζόπουλου, στο Κοσμοράδιο 95,1. Γιατί δεν λέει το «ναι» σε talent show παρά τις πολλές προτάσεις. «Αν υποκύπτεις στο χρήμα και πεις το “ναι” σε κάτι που δεν νιώθεις πως μπορείς να κάνεις,. τότε… Δεν θέλω να πω τη λέξη, από «εκ-» ξεκινάει. Πρέπει αν κάνεις […] The post Νίκος Βέρτης: «Στις δηλώσεις μου υποβίβασα τη γυναίκα, επειδή είπα ότι θέλω να μαγειρεύει;» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βέρτης: Στις δηλώσεις μου δεν υποβίβασα τη γυναίκα, επειδή είπα ότι θέλω να μαγειρεύει

Ο Νίκος Βέρτης μίλησε στη ραδιοφωνική εκπομπή του Κώστα Ριζόπουλου, στο Κοσμοράδιο 95,1 και αναφέρθηκε σε παλιότερες δηλώσεις του, στις οποίες είχε πει πως «θέλω η γυναίκα να έχει στοιχεία από τη μητέρα μου, που μαγειρεύει και στρώνει το κρεβάτι» είχε πει ο Νίκος Βέρτης σε συνέντευξή του, τον Ιούνιο και είχε φέρει αντιδράσεις. «Κάποιοι άνθρωποι έχουν διαφορετική άποψη σε κάτι. Στη δήλωση που έκανα τότε, είπα κάτι που αρέσει σε μένα, δεν είπα κάτι για να υποβιβάσω τη γυναίκα. Θα δείξω στη γυναίκα δηλαδή, ότι αν μπαίνει στην κουζίνα είναι υποδεέστερη; Εγώ την περίοδο της Σαρακοστής μπαίνω στην κουζίνα και μαγειρεύω δυο φορές τη μέρα. Αυτό τι με κάνει; Με κάνει κατώτερο;» είπε ο Νίκος Βέρτης

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»