Δήμητρα Αλεξανδράκη: «Πέρασα πολύ δύσκολες στιγμές μετά τον χωρισμό»

09:00 - 14/09/2023

Στην κάμερα του Happy Day και τη ρεπόρτερ Ευάννα Ζουμπούρογλου μίλησε η Δήμητρα Αλεξανδράκη. Το γνωστό μοντέλο και επιχειρηματίας αναφέρθηκε στον […] The post Δήμητρα Αλεξανδράκη: «Πέρασα πολύ δύσκολες στιγμές μετά τον χωρισμό» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δήμητρα Αλεξανδράκη: «Πέρασα δύσκολες στιγμές, όταν είχα χωρίσει – Με πονούσε που δεν ήταν κι εκείνος καλά»

Η Δήμητρα Αλεξανδράκη διανύει την πιο όμορφη περίοδο της ζωής της. Είναι καλά τόσο στην προσωπική της ζωή, όσο και στην επαγγελματική. Μάλιστα πριν από μερικές ημέρες ανέβασε μια σπάνια φωτογραφία με τον σύντροφό της στο Instagram, γράφοντας: «Μία αγαπημένη φωτογραφία από το καλοκαίρι μας. Πλάσμα μου υπέροχο , μοναδικέ μου άνθρωπε, σπάνιο αρσενικό μου. […] The post Δήμητρα Αλεξανδράκη: «Πέρασα δύσκολες στιγμές, όταν είχα χωρίσει – Με πονούσε που δεν ήταν κι εκείνος καλά» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»