Συνέντευξη Μητσοτάκη στη ΔΕΘ: “Δεν έχω πρόθεση για ανασχηματισμό” (Live)

12:28 - 17/09/2023

Ολοκληρώνεται η επίσκεψη του πρωθυπουργού Κυριάκου Μητσοτάκη στη Θεσσαλονίκη για την 87η ΔΕΘ, με συνέντευξη Τύπου που έχει προγραμματιστεί στις 12:00. Ο πρωθυπουργός αναμένεται να εξειδικεύσει τις εξαγγελίες που έκανε χθες το βράδυ στο “Βελλίδειο” και να δώσει απαντήσεις στα ερωτήματα αναφορικά με τις καθυστερήσεις και δυσλειτουργίες στην κυβέρνηση.   Ένα από τα ζητήματα που άνοιξαν […] The post Συνέντευξη Μητσοτάκη στη ΔΕΘ: “Δεν έχω πρόθεση για ανασχηματισμό” (Live) appeared first on slpress.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο slpress.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κ. Μητσοτάκης: Λειτούργησε το επιτελικό κράτος – Δεν έχω πρόθεση να κάνω ανασχηματισμό

Η παραγωγική ανασυγκρότηση της Θεσσαλίας περνά μέσα από την ορθολογική διαχείριση των υδάτων της, δήλωσε ο πρωθυπουργός Κυριάκος Μητσοτάκης στη διάρκεια συνέντευξης Τύπου που παραχώρησε στο πλαίσιο της ΔΕΘ. Συγκεκριμένα, απαντώντας σε ευρεία ερωτήματα αναφορικά με την ταχύτητα ειδοποίησης των κατοίκων της Λάρισας, τον χρόνο ενεργοποίησης των Ενόπλων Δυνάμεων, το σχέδιο αποκατάστασης των ζημιών και […] Κ. Μητσοτάκης: Λειτούργησε το επιτελικό κράτος – Δεν έχω πρόθεση να κάνω ανασχηματισμό on BLUE SKY.

Διαβάστε το στο blueskytv.gr

LIVE - Mητσοτάκης: Δεν έχω καμία πρόθεση να κάνω ανασχηματισμό

Παρακολουθείστε απευθείας τη συνέντευξη Τύπου του πρωθυπουργού, Κυριάκου Μητσοτάκη, στο πλαίσιο της 87ης ΔΕΘ.

Διαβάστε το στο matrix24.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ slpress.gr

Γιατί δεν έχει καμία τύχη ο νέος αρχηγός των κεμαλιστών

Μαζική φυγή αμάχων από τη Γάζα – Άγριες μάχες στο κέντρο της πόλης

Μόνο τη Χαμάς δεν έβλεπε ως κίνδυνο το αμυντικό δόγμα του Ισραήλ!

Υδρίτες μεθανίου στην ελληνική ΑΟΖ – Ο άγνωστος ενεργειακός πλούτος

Υποκλοπές: Από την υπόσχεση για άπλετο φως στο άπλετο σκοτάδι!

Σύλληψη ιμάμη-υμνητή της Χαμάς στην Κρήτη – Χούθι: “Ρίξαμε αμερικανικό UAV”