Ο Πολάκης καβαλά τη μηχανή μαζί με την Τζάκρη και απαντά στην Αχτσιόγλου για τη στήριξη σε Κασσελάκη – «Έφη, ερχόμαστε»

21:46 - 19/09/2023

Συνεχίζονται οι εσωκομματικές τριβές εντός του ΣΥΡΙΖΑ, με τον Παύλο Πολάκη να δίνει απάντηση με δόση ειρωνείας στην υποψήφια για την ηγεσία του κόμματος της αξιωματικής αντιπολίτευσης, Έφη Αχτσιόγλου. Υπενθυμίζεται ότι στον απόηχο του πρώτου γύρου των εσωκομματικών εκλογών της περασμένης Κυριακής, η κυρία Αχτσιόγλου απευθύνοντας αίτημα προς τους Γραμματείς του κόμματός της να γίνει ένα debate με τον Στέφανο Κασσελάκη, δήλωσε μεταξύ άλλων: «Σε περίπτωση που δεν είμαι εγώ Πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ, νομίζω ο κ. Κασσελάκης έχει δείξει τις επιλογές του, βλέπουμε τα στελέχη που έχει δίπλα του: τον κ. Πολάκη, την κ. Τζάκρη κ.α.». Αντιδρώντας στη δήλωση-αιχμή της κ.Αχτσιόγλου, περί στήριξης στον κ.Κ

Διαβάστε Περισσότερα στο agrinionews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ agrinionews.gr

Παράπονα για τα χόρτα στη νησίδα- περιορισμένη ορατότητα για τους οδηγούς στο 1ο χλμ της Ε.Ο.Αγρινίου – Θέρμου

Β’ ΕΛΜΕ: μεγάλη αποχή, νίκη Συμμαχίας, ΔΑΚΕ σε ελεύθερη πτώση

Παγκόσμια εβδομάδα ανοσοποίησης – Δράση στο ΚΔΑΠ Κανδήλας

Το 1ο ΕΠΑΛ Μεσολογγίου στις «Μαθηματικές Προ(σ)κλήσεις στον 21ο αιώνα»

«Της άνοιξης και της Λαμπρής» – Κέρδισε τις εντυπώσεις η εκδήλωση του 3ου Δημοτικού Σχολείου Νεάπολης Αγρινίου

Θέρμο: «Έφυγε» ο Λάμπρος Λόης, μια εμβληματική μορφή…