Πατέλης: Είμαι και εγώ παντρεμένος στο εξωτερικό με τον σύντροφό μου -Θα έρθει στη Βουλή η ισότητα γάμου

15:58 - 25/09/2023

Το θέμα του γάμου των ομοφυλοφίλων σχολίασε ο σύμβουλος του πρωθυπουργού Κυριάκου Μητσοτάκη, Αλέξης Πατέλης, με αφορμή τη νίκη του Στέφανου Κασσελάκη στον ΣΥΡΙΖΑ. «Αυτό που εγώ βρήκα ενδιαφέρον, όπως ξέρετε είμαι και εγώ παντρεμένος στο εξωτερικό με τον σύντροφό μου, αυτό που βρήκα ενδιαφέρον ήταν ότι το θέμα συζήτησης για τον κ. Κασσελάκη δεν […] The post Πατέλης: Είμαι και εγώ παντρεμένος στο εξωτερικό με τον σύντροφό μου -Θα έρθει στη Βουλή η ισότητα γάμου appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο empisteutiko.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ: «Είμαι και εγώ παντρεμένος στο εξωτερικό με τον σύντροφό μου» – Τι ανέφερε για τον γάμο των ομοφύλων στην Ελλάδα

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ -Το θέμα του γάμου των ομοφυλοφίλων σχολίασε ο σύμβουλος του πρωθυπουργού Κυριάκου Μητσοτάκη, Αλέξης Πατέλης, με αφορμή τη νίκη του Στέφανου Κασσελάκη στον ΣΥΡΙΖΑ. «Αυτό που εγώ βρήκα ενδιαφέρον, όπως ξέρετε είμαι και εγώ παντρεμένος στο εξωτερικό με τον σύντροφό μου, αυτό που βρήκα ενδιαφέρον ήταν ότι το θέμα συζήτησης για τον κ. […]

Διαβάστε το στο vimaorthodoxias.gr

Πατέλης: Είμαι και εγώ παντρεμένος στο εξωτερικό με τον σύντροφό μου

Το θέμα του γάμου των ομοφυλοφίλων σχολίασε ο σύμβουλος του πρωθυπουργού Κυριάκου Μητσοτάκη, Αλέξης Πατέλης, με αφορμή τη νίκη του Στέφανου Κασσελάκη στον ΣΥΡΙΖΑ. «Αυτό που εγώ βρήκα ενδιαφέρον, όπως ξέρετε είμαι και εγώ παντρεμένος στο εξωτερικό με τον σύντροφό μου, αυτό που βρήκα ενδιαφέρον ήταν ότι το θέμα συζήτησης για τον κ. Κασσελάκη δεν […] Πατέλης: Είμαι και εγώ παντρεμένος στο εξωτερικό με τον σύντροφό μου - olympia

Διαβάστε το στο olympia.gr

Πατέλης: «Είμαι και εγώ παντρεμένος με τον σύντροφό μου». Τι αποκάλυψε ο σύμβουλος του πρωθυπουργού

Το θέμα του γάμου των ομοφυλοφίλων σχολίασε ο σύμβουλος του πρωθυπουργού Κυριάκου Μητσοτάκη, Αλέξης Πατέλης, στον απόηχο της επικράτησης του Στέφανου Κασσελάκη στις εσωκομματικές εκλογές του ΣΥΡΙΖΑ. Συγκεκριμένα μιλώντας στο Πρώτο Πρόγραμμα, αναφέρθηκε στο γεγονός ότι ο νέος πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ μίλησε ανοιχτά για τον σεξουαλικό του προσανατολισμό και είπε ότι «αυτό που εγώ βρήκα […] Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο Πατέλης: «Είμαι και εγώ παντρεμένος με τον σύντροφό μου». Τι αποκάλυψε ο σύμβουλος του πρωθυπουργού.

Διαβάστε το στο fimes.gr

Πατέλης: Είμαι και εγώ παντρεμένος στο εξωτερικό με τον σύντροφό μου

«Ο πρωθυπουργός είπε ότι πιστεύει στην ισότητα στο γάμο και θα το φέρει αυτό στη Βουλή», τόνισε χαρακτηριστικά. Το θέμα του γάμου των ομοφυλοφίλων σχολίασε ο σύμβουλος του πρωθυπουργού Κυριάκου Μητσοτάκη, Αλέξης Πατέλης, στον απόηχο της επικράτησης του Στέφανου Κασσελάκη [...]

Διαβάστε το στο matrix24.gr

Πατέλης: Είμαι και εγώ παντρεμένος με τον σύντροφό μου στο εξωτερικό

ΛΟΑΤΚΙ πολλοί έχουν ήδη παιδιά. Τα παιδιά αυτά υπάρχουν, δεν ξέρουμε πόσα είναι, πάντως είναι εκατοντάδες. Αυτά τα παιδιά δεν έχουν τα ίδια δικαιώματα με άλλα παιδιά.Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο στο Eretikos.gr

Διαβάστε το στο eretikos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ empisteutiko.gr

Θεσσαλονίκη: Οδηγοί πιάστηκαν στα χέρια κι έκλεισαν τον δρόμο – Δείτε βίντεο

Αφρικανική σκόνη: Αυξημένη προσέλευση ασθενών στα επείγοντα με βήχα και δύσπνοια – Οι οδηγίες των πνευμονολόγων

Δίωξη για κακούργημα στον Φλώρο – Πήρε προθεσμία για ν’ απολογηθεί την Πέμπτη

Άρειος Πάγος: Εκτός Ευρωεκλογών οι Σπαρτιάτες – Τα 31 κόμματα που πήραν “πράσινο φως”

Ατύχημα στα γυρίσματα της νέας ταινίας του Έντι Μέρφι – Στο νοσοκομείο μέλη του συνεργείου

Κρατείται με εντολή Τασούλα ο βουλευτής Κωνσταντίνος Φλώρος ο οποίος γρονθοκόπησε άλλο βουλευτή