Αλμπέρτο Μποτία: Μιλά πρώτη φορά για τον γιο του – «Η πατρότητα με έκανε να δω τη ζωή με διαφορετικά μάτια»

20:09 - 25/09/2023

Μια σπάνια συνέντευξη παραχώρησε ο Αλμπέρτο Μποτία στη δημοσιογράφο, Σοφία Αλατζά και στην εκπομπή της στο To άρθρο Αλμπέρτο Μποτία: Μιλά πρώτη φορά για τον γιο του – «Η πατρότητα με έκανε να δω τη ζωή με διαφορετικά μάτια» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλμπέρτο Μποτία: Μιλά πρώτη φορά για τον γιο του με την Ελένη Φουρέιρα

Μια σπάνια συνέντευξη παραχώρησε ο Αλμπέρτο Μποτία στη δημοσιογράφο, Σοφία Αλατζά και στην διαδικτυακή εκπομπή της «Μπαλατζά» στο Youtube. Ο Ισπανός ποδοσφαιριστής και σύντροφος της Ελένης Φουρέιρα που φέτος πήρε μεταγραφή στην ομάδα της Κηφισιάς, μεταξύ άλλων, μίλησε για τον νέο του ρόλο ως πατέρας, αλλά και για την καθημερινότητά του στην Ελλάδα. Πώς είναι […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»