Συγκλονίζει ο Γιώργος Λιάγκας για το τέλος του πατέρα του: «Εγώ έδωσα εντολή στους γιατρούς»

14:00 - 27/09/2023

Με αφορμή το τραγικό γεγονός ότι ο Γιώργος Αγγελόπουλος έχασε τη μητέρα του μία μέρα μετά τον γάμο του, ο Γιώργος Λιάγκας θέλησε να εξομολογηθεί για ένα προσωπικό του βίωμα, όταν έφυγε από τη ζωή ο πατέρας του. Με αφορμή το τραγικό γεγονός ότι ο Γιώργος Αγγελόπουλος έχασε τη μητέρα του μία μέρα μετά τον γάμο του, ο Γιώργος Λιάγκας θέλησε να εξομολογηθεί για ένα προσωπικό του βίωμα, όταν έφυγε από τη ζωή ο πατέρας του. «Εγώ έχασα τον πατέρα μου έτσι και θυμάμαι εκείνο το βράδυ στο Λαϊκό Νοσοκομείο που πάθαινε συνέχεια […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Γιώργος Λιάγκας αποκαλύπτει για το τέλος του πατέρα του: «Εγώ έδωσα εντολή στους γιατρούς»

“Μου είπαν να μην πάω στην Εντατική, εγώ δεν τους άκουσα και μπήκα μέσα και του ψιθύρισα κάτι στο αυτί που είναι δικό μου και δικό του”. Με αφορμή το τραγικό γεγονός ότι ο Γιώργος Αγγελόπουλος έχασε τη μητέρα του μία μέρα μετά τον γάμο του, ο Γιώργος Λιάγκας θέλησε να εξομολογηθεί για ένα προσωπικό του βίωμα, […] The post Ο Γιώργος Λιάγκας αποκαλύπτει για το τέλος του πατέρα του: «Εγώ έδωσα εντολή στους γιατρούς» appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»