Κασσελάκης για την κακοκαιρία στον Βόλο: Δυστυχώς δεν συμβαίνει κάθε 16.000 χρόνια

00:00 - 28/09/2023

«Αυτό είναι το αποτέλεσμα όταν δεν προστατεύεις την πόλη και τους πολίτες», γράφει σε ανάρτησή του στο Twitter

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Στ. Κασσελάκης για κακοκαιρία: Δεν συμβαίνει κάθε 16.000 χρόνια- Συμβαίνει όταν δεν προστατεύεις τους πολίτες

«Η σκέψη μου στους ανθρώπους που περνούν δύσκολα απόψε» αναφέρει ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ ΠΣ Στέφανος Κασσελάκης με ανάρτησή του στα κοινωνικά δίκτυα για το νέο κύμα κακοκαιρίας που πλήττει… Στ. Κασσελάκης για κακοκαιρία: Δεν συμβαίνει κάθε 16.000 χρόνια- Συμβαίνει όταν δεν προστατεύεις τους πολίτες - Η ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ

Διαβάστε το στο naftemporiki.gr

Στέφανος Κασσελάκης για κακοκαιρία: Δυστυχώς δεν συμβαίνει κάθε 16.000 χρόνια – Συμβαίνει όταν δεν προστατεύεις τους πολίτες

Ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ αναφέρει ότι «η σκέψη μου στους ανθρώπους που περνούν δύσκολα απόψε. Το συντομότερο θα είμαι στο πλευρό τους».Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο στο Eretikos.gr

Διαβάστε το στο eretikos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Η Κάμαλα Χάρις δεν θα προεδρεύσει στην ομιλία του Νετανιάχου στο Κογκρέσο

Μπανγκλαντές: Αποκαταστάθηκε η τάξη μετά τις αιματηρές ταραχές, δηλώνει ο στρατός

Μέριλ Στριπ: Θα είναι η αφηγήτρια σε ντοκιμαντέρ για τη φύση

Με τον Βρετανό υφυπουργό Εξωτερικών Στίβεν Ντόιτι συναντήθηκε η Αλεξάνδρα Παπαδοπούλου

Κίνα: Αυξάνει το όριο συνταξιοδότησης για να επιτρέψει στους πολίτες να εργάζονται περισσότερα χρόνια

Wall Street: Δυναμική αντεπίθεση από τις τεχνολογικές μετοχές με κέρδη σε όλους τους δείκτες