Δήλωση του Βαγγέλη Λαμπάκη

00:53 - 09/10/2023

Δώσαμε αγώνες με τιμιότητα και ειλικρίνεια. Δώσαμε αγώνες με αγάπη για τον τόπο, με πυγμή και αφοσίωση, τιμώντας την όποια θέση μας έδωσε ο λαός να υπηρετήσουμε. Νιώθω ότι η ψυχή μου είναι γεμάτη με όλα όσα προσέφερα στον τόπο που γεννήθηκα, που αγάπησα και συνεχίζω να αγαπώ.Σας κοιτάζω στα μάτια με περηφάνεια και αξιοπρέπεια.Ευχαριστώ τους συμπολίτες μου, που δέχθηκαν την προσφορά μου, όλα αυτά τα χρόνια.Διατηρώ ισχυρή την πεποίθηση πως οι ψήφοι που έλαβα είναι κάτι παραπάνω από ιερές για εμένα. Δεν μεταβιβάζονται, ούτε εκχωρούνται.Ως εκ τούτου, ξεκαθαρίζω προς όλες τις κατευθύνσεις ότι δεν θα συνομιλήσω με κανέναν και δεν θα κατευθύνω τους ψηφοφόρους της ιστορικής μας παράταξης πουθενά. Επίσης

Διαβάστε Περισσότερα στο alexpolisonline.com
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δήλωση του Βασίλη Τσιούτσια

ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΦΙΛΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ, ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΕΝΤΙΜΟ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΟ ΠΡΟΕΚΛΟΓΙΚΟ ΑΓΩΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΤΙΜΗΣΑΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΨΗΦΟΣ ΣΑΣ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΕΚΛΕΓΩ, ΣΑΣ ΔΗΛΩΝΩ ΟΜΩΣ ΠΩΣ ΜΕ ΟΛΕΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΘΕΛΗΣΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΟΥ […]

Διαβάστε το στο trikalavoice.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ alexpolisonline.com

25 Απριλίου, Παγκόσμια Ημέρα κατά της Ελονοσίας. Η ελονοσία πριν 100 χρόνια στην περιοχή της Αλεξανδρούπολης

Αλεξανδρούπολη: Μουσικοθεατρική παράσταση με τον τενόρο Μιχάλη Ευριπίδη

Λαϊκή Συσπείρωση: Προσχηματική η αντίθεσή της ΠΕΔ ΑΜΘ στις αποφάσεις της ΚΕΔΕ και την κυβερνητική πολιτική για τη συνένωση των ΔΕΥΑ

19η Ανθοκομική Έκθεση και Έκθεση Βιβλίου στην Ορεστιάδα

Μαζική δηλητηρίαση προστατευόμενων ειδών: Ένα νέο περιβαλλοντικό έγκλημα στον Έβρο

Χιλιάδες επισκέπτες στο «North Aegean Boat Show 2024» στην παραλία Φαναρίου Ροδόπης