Παγκόσμια Ημέρα Ψυχικής Υγείας και Μπέος: σημειώσατε 1-0!

10:09 - 10/10/2023

Η συγκεκριμένη παγκόσμια ημέρα είναι ιδιαίτερα σημαντική και ξεχωριστή για εμένα για διάφορους λόγους. Είναι η ημέρα των γενέθλιων μου, είμαι ευτυχής που έχω την τύχη να είμαι καλά, είναι η ημέρα που στηρίζω εκατομμύρια ανθρώπους παγκοσμίως. Γνωρίζοντας πολύ συνειδητά και ως επαγγελματίας του χώρου της αναπηρίας, πως αυτό αύριο...

Διαβάστε Περισσότερα στο newsitamea.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Παγκόσμια Ημέρα Ψυχικής Υγείας: Επιδείνωση στους εφήβους, κυρίως στα κορίτσια

Διακρατική έρευνα για την ψυχική υγεία Εφήβων δείχνει επιδίνωση στους εφήβους - κυρίως στα κορίτσια - Δεν εξαιρείται η Ελλάδα

Διαβάστε το στο tovima

Παγκόσμια Ημέρα Ψυχικής Υγείας: Ποιες είναι οι πιο συχνές αγχώδεις διαταραχές

Η Παγκόσμια Ημέρα Ψυχικής Υγείας γιορτάζεται κάθε χρόνο στις 10 Οκτωβρίου.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο onmed.gr

Παγκόσμια Ημέρα Ψυχικής Υγείας -10 Οκτωβρίου: Τι προβλέπει το Εθνικό Σχέδιο Δράσης 2021-2030

Το Εθνικό Σχέδιο Δράσης για την Ψυχική Υγεία 2021 -2030 έδωσε στη δημοσιότητα το Υπουργείο Υγείας, με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Ψυχικής Υγείας. The post Παγκόσμια Ημέρα Ψυχικής Υγείας -10 Οκτωβρίου: Τι προβλέπει το Εθνικό Σχέδιο Δράσης 2021-2030 appeared first on Iatropedia.

Διαβάστε το στο iatropedia.gr

Παγκόσμια Ημέρα Ψυχικής Υγείας: Οι πιο συχνές αγχώδεις διαταραχές

Η Παγκόσμια Ημέρα Ψυχικής Υγείας γιορτάζεται κάθε χρόνο στις 10 Οκτωβρίου.

Διαβάστε το στο astrology.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ newsitamea.gr

«Αυτό δεν θα το κάνεις στα παιδιά μας!»: Ο αυστηρός κανόνας που επέβαλε ο Χάρι στη Μέγκαν και η απαγόρευση – ΒΙΝΤΕΟ,ΦΩΤΟ

Τα 6 σημάδια ότι τον ερωτεύεσαι επικίνδυνα

Η αθώα συνήθεια το βράδυ που αυξάνει τον κίνδυνο εγκεφαλικού επεισοδίου

Τα αντιφλεγμονώδη μπαχαρικά που δεν πρέπει να λείπουν από τη διατροφή σου

Πότε να ΜΗΝ τρως κουρκουμά … 5 παρενέργειες που όλοι πρέπει να γνωρίζουν

Μπαμπάς δίνει από μωρό στον γιο του βιβλία αντί για tablet, και να το αποτέλεσμα… – ΒΙΝΤΕΟ