Τάσος Χαλκιάς: «Ο πατέρας μου με χτυπούσε και αυτός, όπως οι δάσκαλοι, όταν υπήρχε λόγος»

17:00 - 11/10/2023

Ο Τάσος Χαλκιάς παραχώρησε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στην κάμερα του Breakfast@Star και τη δημοσιογράφο Σοφία Μανουσακίδου, την […] The post Τάσος Χαλκιάς: «Ο πατέρας μου με χτυπούσε και αυτός, όπως οι δάσκαλοι, όταν υπήρχε λόγος» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τάσος Χαλκιάς: Ο πατέρας μου χτυπούσε και αυτός κάποιες φορές, όταν υπήρχε λόγος κατά την άποψη του

Με αφορμή την παράσταση «Ο κύκλος των χαμένων ποιητών», ο Τάσος Χαλκιάς παραχώρησε συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής «Breakfast@Star» το πρωί της Τετάρτης (11/10) και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στους συναδέλφους του που ασχολούνται με την παρουσίαση αλλά και την εκπαιδευτική μέθοδο που ακολουθούσε ο πατέρας του. «Στο έργο παρακολουθούμε μια μορφή που χαρακτηρίζει κάποια μορφή διδασκαλίας εκ μέρους των εκπαιδευτικών. Σκληρή όμως είναι η εποχή, δεν είναι ο άνθρωπος. Προφανώς και πολλοί θεατές θα θυμηθούν δικά τους βιώματα, ιδιαίτερα εάν είναι κάποιας ηλικία. Όταν εγώ, για παράδειγμα, πήγαινα στο σχολείο, οι δάσκαλοι με έδερναν» ανέφερε αρχικά ο Τάσος Χαλκιάς. «Ο πατέρας μου χτυπούσε και αυτό

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Τάσος Χαλκιάς: «Ο πατέρας μου με χτυπούσε και αυτός, όπως οι δάσκαλοι, όταν υπήρχε λόγος»

Ο Τάσος Χαλκιάς παραχώρησε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στην κάμερα του Breakfast@Star με αφορμή την επανάληψη της παράστασης «Ο κύκλος των χαμένων ποιητών».Ο Τάσος Χαλκιάς παραχώρησε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στην κάμερα του Breakfast@Star με αφορμή την επανάληψη της παράστασης «Ο κύκλος των χαμένων ποιητών».Μεταξύ άλλων, δε, ο αγαπημένος ηθοποιός αναφέρθηκε στους συναδέλφους του που ασχολούνται με την παρουσίαση αλλά και την εκπαιδευτική μέθοδο που ακολουθούσε ο πατέρας του στον ίδιο. Ειδικότερα, ο Τάσος Χαλκιάς […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»