Χρήστος Μάστορας – Γαρυφαλλιά Καληφώνη: Έκανα το επόμενο βήμα στη σχέση τους δυο μήνες μετά την πρώτη τους επέτειο

10:09 - 22/10/2023

Ο Χρήστος Μάστορας και η Γαρυφαλλιά Καληφώνη είναι αναμφισβήτητα ένα από τα πιο πολυσυζητημένα ζευγάρια της To άρθρο Χρήστος Μάστορας – Γαρυφαλλιά Καληφώνη: Έκανα το επόμενο βήμα στη σχέση τους δυο μήνες μετά την πρώτη τους επέτειο δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χρήστος Μάστορας – Γαρυφαλλιά Καληφώνη: Αυτό είναι το επόμενο βήμα που έκαναν στη σχέση τους

Η Γαρυφαλιά Καληφώνη και ο Χρήστος Μάστορας είναι ένα από τα πιο ερωτευμένα ζευγάρια της ελληνικής showbiz και δεν μας το κρύβουν πλέον. Τον τελευταίο καιρό αναρτούν κοινά στιγμιότυπα στους προσωπικούς της λογαριασμούς στο Instagram και σύμφωνα με το ρεπορτάζ της εφημερίδας Reallife και το ρεπορτάζ της Νίκης Κώτσου, λίγο μετά την πρώτη τους επέτειο, που γιόρτασαν τον Αύγουστο […] The post Χρήστος Μάστορας – Γαρυφαλλιά Καληφώνη: Αυτό είναι το επόμενο βήμα που έκαναν στη σχέση τους appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»