Απόστολος Γκλέτσος: «Δεν με νοιάζει τι θα πει το κάθε τσ…ι, ότι ο Γκλέτσος είναι αδ…φή, ότι τον π…νει»

12:00 - 30/10/2023

Συνέντευξη στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» και τον Αλέξη Μίχα έδωσε ο Απόστολος Γκλέτσος. Ο ηθοποιός αναφέρθηκε, μεταξύ άλλων, στο Τμήμα […] The post Απόστολος Γκλέτσος: «Δεν με νοιάζει τι θα πει το κάθε τσ…ι, ότι ο Γκλέτσος είναι αδ…φή, ότι τον π…νει» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ξεσπά ο Απόστολος Γκλέτσος: «Δεν με νοιάζει τι θα πει το κάθε τσ….ι, ότι ο Γκλέτσος είναι αδ…φή»

Στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» μίλησε ο Απόστολος Γκλέτσος, ο οποίος αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στον Δημήτρη Παπαμιχαήλ, στο πρότυπο του σκληρού αρσενικού που είχε καθιερώσει, αλλά και την προσωπική του ζωή. Για τις ανάγκες ενός σίριαλ, ο Απόστολος Γκλέτσος είχε ταξιδέψει στην Αίγυπτο μαζί με τον Δημήτρη Παπαμιχαήλ. «Εκεί τα είπαμε όλα. Ο Δημήτρης Παπαμιχαήλ αγαπούσε […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Απόστολος Γκλέτσος: Δεν με νοιάζει τι θα πει το κάθε τσ…λί, ότι ο Γκλέτσος είναι αδ…φή, ότι τον π…νει – Εγώ είμαι το κριάρι που μπαίνει μπροστά

«Όταν ήμουν δήμαρχος μου ζήτησαν για ρουσφέτι μία νύφη»

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»