Κατερίνα Στίκουδη: «Είμαι στον 6ο μήνα της εγκυμοσύνης μου, νιώθω το φύλο του μωρού»

09:09 - 31/10/2023

Η Κατερίνα Στικούδη διανύει μια από τις πιο όμορφες περιόδους της ζωής της, καθώς σε λίγους To άρθρο Κατερίνα Στίκουδη: «Είμαι στον 6ο μήνα της εγκυμοσύνης μου, νιώθω το φύλο του μωρού» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Κατερίνα Στίκουδη αποκαλύπτει: «Είμαι στον 6ο μήνα της εγκυμοσύνης μου, νιώθω το φύλο του μωρού»

Η Κατερίνα Στικούδη διανύει μια από τις πιο όμορφες περιόδους της ζωής της, καθώς σε λίγους μήνες θα γίνει μητέρα για δεύτερη φορά. Η τραγουδίστρια το βράδυ της Δευτέρας βρέθηκε σε εκδήλωση εταιρείας καλλυντικών και μίλησε στις τηλεοπτικές κάμερες για την εγκυμοσύνη της. «Νιώθω, αλλά δεν θέλω να μάθω ακόμα. Είμαι στον 6ο μήνα, αλλά […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Κατερίνα Στικούδη: Λαμπερή στον 6ο μήνα της εγκυμοσύνης της – «Θέλω να προσέχω»

Η Κατερίνα Στικούδη διανύει τον έκτο μήνα της εγκυμοσύνης της και λάμπει.

Διαβάστε το στο real.gr

Κατερίνα Στικούδη: Λαμπερή στον 6ο μήνα της εγκυμοσύνης της – “Θέλω να προσέχω”

Η Κατερίνα Στικούδη διανύει τον έκτο μήνα της εγκυμοσύνης της και λάμπει. Η τραγουδίστρια έδωσε το “παρών” σε εκδήλωση και μιλώντας στις κάμερες, αναφέρθηκε τόσο στην εγκυμοσύνη της όσο και στον λόγο που δεν έχει μάθει ακόμη το φύλο του μωρού της. Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram. Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Katerina […] The post Κατερίνα Στικούδη: Λαμπερή στον 6ο μήνα της εγκυμοσύνης της – “Θέλω να προσέχω” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»