Σε απόγνωση ο Σταματης Γαρδελης, απειλεί πως θα αυτοκτονήσει: Δεν ξέρω τι θα κάνω, μπορεί να ραντιστώ με βενζίνη και να πυρποληθώ

01:28 - 01/11/2023

Σε κατάσταση απελπισίας βρίσκεται ο γνωστός ηθοποιός Σταμάτης Γαρδέλης, ο οποίος κινδυνεύει να χάσει την πρώτη κατοικία του και όπως λέει αν συμβεί κάτι τέτοιο, θα αυτοπυρποληθεί. Όπως ανέφερε ο ίδιος μιλώντας στο Open ότι εξαιτίας ενός χρέους στην εφορία, κινδυνεύει να χάσει το εξοχικό που πρέπει να κατεδαφιστεί αλλά και το σπίτι στου στην […] Σε απόγνωση ο Σταματης Γαρδελης, απειλεί πως θα αυτοκτονήσει: Δεν ξέρω τι θα κάνω, μπορεί να ραντιστώ με βενζίνη και να πυρποληθώ - olympia

Διαβάστε Περισσότερα στο olympia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ olympia.gr

Δικαίωση Νικόλα Φαραντούρη! Τρόμος στο Μαξίμου! Ο Μητσοτάκης αλλάζει νόμο για να γλιτώσει από την Ευρωπαία Εισαγγελέα!

Σάλος με την απάντηση του Γιάννη Καλλιανου στον Αδωνι Γεωργιαδη: Δεν φταις εσύ αγαπητέ μου φίλε

Η Nestlé αναγκάστηκε να καταστρέψει δύο εκατομμύρια μπουκάλια Perrier μετά από βακτηριακή μόλυνση

Αυτός είναι ο κίνδυνος που διατρέχουμε αν πέσει ο Μητσοτάκης

Τα χαστούκια στην κυβερνηση Μητσοτακη απο το state department

Πρόεδρος Αζερμπαϊτζάν: Δεν θα καθίσουμε άπραγοι στον εξοπλισμό της Αρμενίας από ξένες χώρες