Μαραθώνιος Αθήνας 2023: Οι επώνυμοι Έλληνες που έτρεξαν στη διαδρομή των 5 χιλιομέτρων – Φωτογραφίες

12:09 - 12/11/2023

Με 21.000 δρομείς στην έναρξη των 5 χιλιομέτρων ξεκίνησε το πρωί της Κυριακής 12 Νοεμβρίου ο To άρθρο Μαραθώνιος Αθήνας 2023: Οι επώνυμοι Έλληνες που έτρεξαν στη διαδρομή των 5 χιλιομέτρων – Φωτογραφίες δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαραθώνιος Αθήνας 2023: Οι Celebrities που έτρεξαν στα 5 χιλιόμετρα

Ο Αυθεντικός Μαραθώνιος της Αθήνας συμπλήρωσε φέτος 40 χρόνια από την πρώτη διεξαγωγή του και για μία ακόμη χρονιά, πλήθος από Έλληνες Celebrities έτρεξαν στη διαδρομή των 5 χιλιομέτρων. Συνολικά 21.000 άνθρωποι έδωσαν το “παρών” στην εκκίνηση του αγώνα των 5 χιλιομέτρων στον Μαραθώνιο της Αθήνας, με τους Νέστορα Κολιό και Μαρία Κάσσου να είναι ... Περισσότερα To άρθρο Μαραθώνιος Αθήνας 2023: Οι Celebrities που έτρεξαν στα 5 χιλιόμετρα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Μαραθώνιος Αθήνας 2023: Οι επώνυμοι που έτρεξαν στη διαδρομή των 5 χιλιομέτρων

Συνεπείς στο ραντεβού τους με το κορυφαίο γεγονός της πόλης ήταν και φέτος χιλιάδες δρομείς από όλη τη χώρα. Τα 5χλμ. ήταν η απόσταση με την οποία άνοιξε η χθεσινή ημέρα του 40ου Επετειακού Μαραθωνίου Αθήνας, αυτή που χρωμάτισε τους δρόμους από το Σύνταγμα μέχρι το Παναθηναϊκό στάδιο. Νικητές αναδείχθηκαν οι Νέστορας Κολιός και Μαρία […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»