Άνοιξε τα χαρτιά του ο Πέτρος Κόκκαλης: «Έχω στο μυαλό μου ένα πράσινο κόμμα, υπάρχει κενό στα αριστερά της ΝΔ»

23:00 - 16/11/2023

Επιβεβαιώνοντας τις πληροφορίες, ο Πέτρος Κόκκαλης μιλώντας στην ΕΡΤ προανήγγειλε τη δημιουργία νέου κόμματος.Επιβεβαιώνοντας τις πληροφορίες, ο Πέτρος Κόκκαλης μιλώντας στην ΕΡΤ προανήγγειλε τη δημιουργία νέου κόμματος.Ο ευρωβουλευτής σημείωσε πως εντοπίζει πολιτικό κενό στα αριστερά της Νέας Δημοκρατίας και ότι συζητά με κόσμο που έχει εδώ και χρόνια την έννοια για την κλιματική αλλαγή. Ο Πέτρος Κόκκαλης τόνισε συγκεκριμένα: «Οπωσδήποτε έχω στο μυαλό μου ένα πράσινο κόμμα. Οπωσδήποτε […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πέτρος Κόκκαλης: "Έχω στο μυαλό μου ένα κόμμα Πράσινο - Υπάρχει χώρος Αριστερά της ΝΔ"

Ο Πέτρος Κόκκαλης σημείωσε δε πως "στη νέα διάταξη του ΣΥΡΙΖΑ δεν χωρά η έννοια "κλιματική κρίση". Ήταν προσβλητικές οι αναφορές περί "5ης Φάλαγγας"".

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Πέτρος Κόκκαλης: Έχω στο μυαλό μου ένα πράσινο κόμμα - Βλέπω κενό στα αριστερά της Ν.Δ.

Στην αποχώρησή του από την ευρωομάδα του ΣΥΡΙΖΑ και στο κόμμα που ετοιμάζε

Διαβάστε το στο lykavitos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»