Γιώργος Χρανιώτης: «Ήθελα να μυρίσω λίγο το θάνατο… Όχι να τον γευτώ, να τον μυρίσω»

08:00 - 17/11/2023

«Στα Σύρματα» πρωταγωνιστεί ο Γιώργος Χρανιώτης και μαζί με την τηλεοπτική του σύζυγο, Ντορέττα Παπαδημητρίου παραχώρησε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στο περιοδικό Hello και τον δημοσιογράφο Γιάννη Βίτσα.«Στα Σύρματα» πρωταγωνιστεί ο Γιώργος Χρανιώτης και μαζί με την τηλεοπτική του σύζυγο, Ντορέττα Παπαδημητρίου παραχώρησε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στο περιοδικό Hello και τον δημοσιογράφο Γιάννη Βίτσα.Ο γνωστός ηθοποιός αναφέρθηκε, μεταξύ άλλων, στην περίοδο που κινήθηκε σε πιο αυτοκαταστροφικά μονοπάτια. Διαβάστε το σχετικό απόσπασμα: Έχεις υπάρξει αυτοκαταστροφικός σε κάποια φάση της ζωής […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Χρανιώτης: «Ήμουν αυτοκαταστροφικός, ήθελα να μυρίσω λίγο τον θάνατο»

O Γιώργος Χρανιώτης σε συνέντευξη που έδωσε στο περιοδικό «Hello» αναφέρθηκε στην περίοδο που είχε υπάρξει αυτοκαταστροφικός. Σε ερώτηση για το αν έχει υπάρξει αυτοκαταστροφικός και τι ήθελε να μάθει μέσα από αυτό, ο ηθοποιός σχολίασε: «Ναι, έχω υπάρξει. Επειδή μου αρέσει να γεύομαι τη ζωή, ήθελα να μυρίσω λίγο τον θάνατο. Όχι να τον […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»