Κώστας Αρζόγλου: «Φοβήθηκα όταν μου ανακοίνωσαν ότι έχω όγκο στον εγκέφαλο»

20:00 - 18/11/2023

Καλεσμένος του Νάσου Γουμενίδη βρέθηκε ο Κώστας Αρζόγλου, στο πλατό της εκπομπής «Επί τόπου» στο OPEN και μέσα σε άλλα ο γνωστός ηθοποιός ο αναφέρθηκε στο σοβαρό πρόβλημα που αντιμετώπισε στο παρελθόν με την υγεία του όταν και διαγνώστηκε με όγκο στον εγκέφαλο. Καλεσμένος του Νάσου Γουμενίδη βρέθηκε ο Κώστας Αρζόγλου, στο πλατό της εκπομπής «Επί τόπου» στο OPEN και μέσα σε άλλα ο γνωστός ηθοποιός ο αναφέρθηκε στο σοβαρό πρόβλημα που αντιμετώπισε στο παρελθόν με την υγεία του όταν και διαγνώστηκε με όγκο στον εγκέφαλο. Ειδικότερα, ο Κώστας Αρζόγλου αποκάλυψε πως «καρκίνος δεν ήταν, όγκος ήταν στο […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κώστας Αρζόγλου: «Φοβήθηκα όταν είχα όγκο στον εγκέφαλο. Ήταν μια τραγική κατάσταση!»

O Κώστας Αρζόγλου μίλησε για το θέατρο, το πρόβλημα της υγείας που αντιμετώπισε αλλά και τις κόρες του που ακολουθούν εξίσου την υποκριτική. Καλεσμένος στην εκπομπή, «Επί τόπου», ανέφερε: «Οι γονείς μου ανησυχούσαν ότι σπούδαζα και τελικά θα πεθάνω στα παγκάκια. Ήταν φτωχοί οι αθλητές τότε, με πήγαιναν για Βαλκάνια, για τέτοια. Έκανα ένα θεατρικό στο σχολείο […] The post Κώστας Αρζόγλου: «Φοβήθηκα όταν είχα όγκο στον εγκέφαλο. Ήταν μια τραγική κατάσταση!» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»