Άκης Σακελλαρίου: «Ήμουν ανασφαλής, θεωρούσα τον εαυτό μου πάρα πολύ άσχημο»

20:00 - 18/11/2023

Με αφορμή την επανάληψη της παράστασης «Ο κύκλος των χαμένων ποιητών» στο θέατρο Βρετάνια, ο Άκης Σακελλαρίου έδωσε συνέντευξη στην κάμερα […] The post Άκης Σακελλαρίου: «Ήμουν ανασφαλής, θεωρούσα τον εαυτό μου πάρα πολύ άσχημο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άκης Σακελλαρίου: «Ήμουν ανασφαλής, θεωρούσα τον εαυτό μου πάρα πολύ άσχημο»

Με αφορμή την επανάληψη της παράστασης «Ο κύκλος των χαμένων ποιητών» στο θέατρο Βρετάνια, ο Άκης Σακελλαρίου μίλησε στην κάμερα της εκπομπής «Ακόμα δεν είδες τίποτα» και μέσα σε άλλα αναφέρθηκε στην διπλή επέμβαση που έχει κάνει στην γλώσσα του. Με αφορμή την επανάληψη της παράστασης «Ο κύκλος των χαμένων ποιητών» στο θέατρο Βρετάνια, ο Άκης Σακελλαρίου μίλησε στην κάμερα της εκπομπής «Ακόμα δεν είδες τίποτα» και μέσα σε άλλα αναφέρθηκε στην διπλή επέμβαση που έχει κάνει στην γλώσσα του. Αρχικά, ο Άκης Σακελλαρίου δήλωσε πως «πάντα υπάρχουν δυσκολίες και τα εμπόδια σε κάνουν να […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Άκης Σακελλαρίου: «Ήμουν ανασφαλής, θεωρούσα τον εαυτό μου πάρα πολύ άσχημο»

Ο Άκης Σακελλαρίου με αφορμή την επανάληψη της παράστασης «Ο κύκλος των χαμένων ποιητών» παραχώρησε συνέντευξη To άρθρο Άκης Σακελλαρίου: «Ήμουν ανασφαλής, θεωρούσα τον εαυτό μου πάρα πολύ άσχημο» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»