Στο νοσοκομείο ο Νίκος Φλωρινιώτης – Το πρόβλημα υγείας και η μάχη με τον καρκίνο

15:00 - 28/11/2023

Δύσκολες στιγμές βιώνει τις τελευταίες ώρες ο Νίκος Φκωρινιώτης καθώς νοσηλεύεται στο «Λαϊκό Νοσοκομείο. Ο γιος του αείμνηστου Γιάννη Φλωρινιώτη, που έχει μιλήσει ανοιχτά για το πρόβλημα υγείας του και τη μάχη του με τον καρκίνο, δέχτηκε μάλιστα την επίσκεψη του Κώστα Χαρδάβελλα τον οποίο ευχαρίστησε δημόσια. «Ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου τον Κ.Κωστα […]

Διαβάστε Περισσότερα στο govastileto.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Στο νοσοκομείο ο Νίκος Φλωρινιώτης: Ο πατέρας μου με προσέχει από εκεί ψηλά

Τη μάχη του με τον καρκίνο συνεχίζει να δίνει ο Νίκος Φλωρινιώτης ο οποίος βρίσκεται στο νοσοκομείο. «Ο πατέρας μου με προσέχει από εκεί ψηλά» είπε αναφερόμενος στον Γιάννη Φλωρινιώτη. «Στο νοσοκομείο ήρθα να κάνω επαναληπτικές εξετάσεις πρέπει να μου αλλάξουν θεραπεία σίγουρα θα κάτσω και μία με δύο μέρες να μην παρακολουθούν για να δω πώς πάει η καινούργια θεραπεία» δήλωσε ο τραγουδιστής μιλώντας το πρωί της Τετάρτης (29/11) στην εκπομπή της Κατερίνας Καινούργιου «Super Κατερίνα». «Είμαι λίγο καταβεβλημένος» «Πρώτα ο Θεός πιστεύω να πάνε όλα καλά, είμαι λίγο καταβεβλημένος γιατί έκανα μία εξέταση η οποία με πείραξε λίγο, είχα αρκετούς πόνους, έκανα εμετούς, πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Στο νοσοκομείο ο Νίκος Φλωρινιώτης

Στο νοσοκομείο νοσηλεύεται τις τελευταίες ώρες ο Νίκος Φλωρινιώτης. Την είδηση έκανε γνωστή ο ίδιος ο γιος του αείμνηστου Γιάννη […] The post Στο νοσοκομείο ο Νίκος Φλωρινιώτης appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ govastileto.gr

Πανσέληνος στον Σκορπιό στις 24 Απριλίου 2024 – Προβλέψεις για όλα τα ζώδια

Μαριάντα Πιερίδη – Πάνος Ιωάννου: Διασκέδασαν στο Nox – Τα τρυφερά τετ α τετ

4 τύποι μαμάδων προς αποφυγή

Ο κανόνας 3-3-3 που μπορεί να διώξει μακριά το άγχος

Ασημένια Βουλιώτη: Ποια είναι η ευαίσθητη «Δεσποινιώ» από τις Ψυχοκόρες;

Συμβουλές για να κρατάς την αρτηριακή σου πίεση σε χαμηλά επίπεδα