Κατερίνα Παναγοπούλου: «Με δυσκολία συγκράτησα τα δάκρυά μου» – Το περιστατικό στο δελτίο ειδήσεων που δε θα ξεχάσει

20:09 - 28/11/2023

Για το πώς είναι η ίδια εκτός πλατό αλλά και για το περιστατικό που δε θα To άρθρο Κατερίνα Παναγοπούλου: «Με δυσκολία συγκράτησα τα δάκρυά μου» – Το περιστατικό στο δελτίο ειδήσεων που δε θα ξεχάσει δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Παναγοπούλου: «Με δυσκολία συγκράτησα τα δάκρυά μου»

Η Κατερίνα Παναγοπούλου έδωσε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη έδωσε στην εφημερίδα «Η Απογευματινή». Η παρουσιάστρια του κεντρικού δελτίου ειδήσεων του Mega, μεταξύ άλλων, αποκάλυψε το πιο δύσκολο περιστατικό που κλήθηκε να διαχειριστεί στον τηλεοπτικό αέρα. Ένας παρουσιαστής ειδήσεων πρέπει να έχει μια συγκεκριμένη στάση ζωής εκτός πλατό; Μπορεί να είναι ο εαυτός του; […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»