Ελένη Κοκκίδου για το πρόβλημα υγείας της: «Ήμουν στην εντατική έξι μέρες, σώθηκα από θαύμα»

18:00 - 29/11/2023

Μια αποκαλυπτική συνέντευξη στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» παραχώρησε η Ελένη Κοκκίδου, η οποία μίλησε μεταξύ άλλων  για τη φορά που έφτασε στο κατώφλι του θανάτου. «Βρέθηκα στα πρόθυρα του θανάτου, ήμουν στην εντατική έξι μέρες, έκανα μεγάλο αγώνα να μείνω στη ζωή, σώθηκα από θαύμα. O θάνατος της μαμάς μου άλλαξε τη ζωή μου, ακούω […]

Διαβάστε Περισσότερα στο govastileto.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Όταν η Ελένη Κοκκίδου βρέθηκε στα πρόθυρα του θανάτου – «Ήμουν στην εντατική έξι μέρες»

Για την στιγμή που βρέθηκε στα πρόθυρα του θανάτου, τις guest εμφανίσεις που κάνει στην σειρά «Μην αρχίζεις τη μουρμούρα» ως φάντασμα αλλά και την κοινωνία που δεν έχει ξεπεράσει τα στερεότυπα μίλησε η Ελένη Κοκκίδου σε συνέντευξη που παραχώρησε στην κάμερα της εκπομπής «Πάμε Δανάη» του Mega. «Βρέθηκα στα πρόθυρα του θανάτου, ήμουν στην εντατική έξι μέρες, έκανα μεγάλο αγώνα να μείνω στη ζωή, σώθηκα από θαύμα. O θάνατος της μαμάς μου άλλαξε τη ζωή μου, ακούω τη φωνή της μέσα από τη δική μου φωνή. H μητέρα μου ήταν με βαρύ εγκεφαλικό για έξι χρονιά αλλά ποτέ δεν ήμουν προετοιμασμένη για την απώλειά της. Δεν ασχολούμαι με την τεχνολογία, είμαι αυτοδίδακτη», είπε αρχικά η Ελένη Κοκκίδου στον

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ govastileto.gr

Πανσέληνος στον Σκορπιό στις 24 Απριλίου 2024 – Προβλέψεις για όλα τα ζώδια

Μαριάντα Πιερίδη – Πάνος Ιωάννου: Διασκέδασαν στο Nox – Τα τρυφερά τετ α τετ

4 τύποι μαμάδων προς αποφυγή

Ο κανόνας 3-3-3 που μπορεί να διώξει μακριά το άγχος

Ασημένια Βουλιώτη: Ποια είναι η ευαίσθητη «Δεσποινιώ» από τις Ψυχοκόρες;

Συμβουλές για να κρατάς την αρτηριακή σου πίεση σε χαμηλά επίπεδα